Абсолютно новий суперкар MC20 від Maserati

Абсолютно новий суперкар MC20 від Maserati

07.12.2020 Off By Yurii Vyhranenko

Maserati представила абсолютно новий MC20. Назва вказує на ідейну зв’язок з MC12, розшифровується як Maserati Corse 2020 і символізує повернення бренду в автоспорт.

Новинка отримала розроблений спільно з інженерної фірмою Dallara карбоновий монокок і двохважелі підвіски з регульованими амортизаторами. Одне і те ж шасі з незначними змінами буде використовуватися при виробництві трьох різних модифікацій: бензинових купе і родстера, а також електромобіля.

Перші два суперкара отримають встановлений всередині колісної бази трилітровий V6 Nettuno на 630 к.с. і 730 Нм з патентованої системою запалювання, заснованої на “формульній” технології. Двигун поєднується з восьмиступінчастою роботом з двома зчепленнями. Розгін до 100 км / год займає у задньопривідної моделі менше 2,9 секунди, до 200 км / год – менш 8,8 секунди, а її максимальна швидкість перевищує 325 км /год.

Maserati_MC_20

Автомобіль з двигуном внутрішнього згорання важить менше 1500 кг і має, як стверджується, має краще в класі співвідношення маси і потужності – 2,33 кг на одну кінську силу. Кузов з дверима типу «крила метелика» провів більше 2000 годин на тестах в аеродинамічній трубі, перш ніж був затверджений остаточний дизайн. Система вибору режимів руху має п’ять наборів налаштувань: Wet, GT, Sport, Corsa, ESC Off. В останньому випадку електронний контроль стійкості повністю відключається. Привід- задній з самоблокуючим диференціалом.

Maserati_MC_20

При всьому вищезазначеному, суперкар Maserati MC20 став першою за 18 років моделлю марки з двигуном власної розробки. За сидіннями поздовжньо встановлений бензиновий двигун V6 з окремою назвою Nettuno. Він має блок з 90-градусним розвалом, робочий об’єм 3,0 л, комбінований впорскування палива, систему змащення із сухим картером і по дві свічки на кожен циліндр. Пара турбокомпресорів встановлена не в розвалі блоку, як це прийнято у німецьких розробників двигунів, а з боків. Віддача мотора – 630 к.с. при 7500 об / хв і 730 Нм в діапазоні 3000-5500 об / хв.

Двигун Maserati Netuno

Про електромобіль Maserati MC20 поки розповіли зовсім трішки. Він передбачувано поступається бензиновій моделі в максимальній швидкості (310 км / ч), але швидше розганяється до 100 км / год (2,8 секунди) і 200 км / год (8,4 секунди). Обіцяний запас ходу понад 380 кілометрів \- не видатний, але для суперкара пристойний і який можна порівняти з можливостями конкурентів. Про саму силову установку- ні слова, окрім згадки очевидного факту, що зоні, в якій розташують батарею, потрібно додатковий захист.

В обробленому карбоном, алькантарою і шкірою салоні встановлені крісла з інтегрованими підголівниками та розвиненою бічною підтримкою і пара 10,25-дюймових екранів – прилади та мультимедіа. Інформаційно-розважальний комплекс MIA (Maserati Intelligent Assistant) останнього покоління працює на операційній системі Android Automotive і пропонує більше функціоналу і можливостей персоналізації налаштувань, ніж в будь-якому іншому автомобілі марки.

Італійці були б не італійцями, якби не зазначили, що особливо пишаються тим, що MC20 повністю розроблений в Італії і випускатися буде цілком на батьківщині: він стане першою моделлю, яка зійде з конвеєра модернізованого заводу в Модені.

Maserati_MC_20

Суперкар запропонують в шести кольорах кузова: Bianco Audace, Giallo Genio, Rosso Vincente, Blu Infinito, Nero Enigma і Grigio Mistero. Орієнтовна ціна в Європі- 210 тисяч євро.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM