Покупці нового Corvette виявилися набагато багатішими за власників колишньої моделі

Покупці нового Corvette виявилися набагато багатішими за власників колишньої моделі

25.01.2021 Off By Garagepeppers

Віце-президент General Motors заявив, що новий Chevrolet Corvette купують клієнти, з набагато вищим доходом ніж у власників американського суперкара в минулому.

Віце-президент концерну GM Стів Хілл в ході бесіди з журналістами видання GM Authority заявив, що средньомоторний Chevrolet Corvette купують люди набагато багатші, ніж власники суперкара сьомого покоління. Топ-менеджер відзначив, що середній річний дохід сім’ї покупця «Корвета» восьмого покоління на 76 000 доларів вище, ніж у тих, хто колись купував попередню модель. Таким чином, запевняє Хілл, з новим Corvette марка Chevrolet вийшла на абсолютно новий рівень клієнтів.

До того ж, згідно з офіційною статистикою General Motors, більше 80 % покупців середньомоторного Corvette вибирають більш дорогі версії 2LT і 3LT, вартість яких починається з: 68 000 доларів, замість базової 1LT, яка коштує дешевше 60 000 доларів. 

У 2020 році було продано 21 626 суперкарів, в 2019 році – 17 988 примірників. Corvette оснащується атмосферним 6,2-літровим мотором V8, що розвиває 502 кінських сили і розганяється до 60 миль (97 кілометрів) на годину менш ніж за три секунди.

https://www.pinterest.com/garagepeppers/cars/
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM