Короткі факти про PORSCHE Taycan

Короткі факти про PORSCHE Taycan

16.12.2019 Off By Garagepeppers

PORSCHE Taycan буде мати кілька модифікацій, а головним конкурентом очевидно буде Tesla Model S. Ну хоча б до того часу поки свої моделі не випустить BMW, Mercedes- Benz та Audi. Суха та коротка інформація про новинку PORSCHE Taycan.

Двигуни АКПП та динаміка

В основі Porsche Taycan лежить архітектура PPE (Premium Platform Electric), розроблена спеціально для моделей з електричними силовими установками. Taycan має два електромотори, по одному на кожну вісь. Автомобіль укомплектований двома електромоторами (по одному на кожній осі), що поєднуються зі спеціальною двухдиапазонной коробкою передач. Перший ступінь покликана забезпечувати максимальне прискорення на старті, тоді як друга «довга» передача служить для «збереження резервів потужності». Сумарна потужність силової установки- близько 600 кінських сил. Крутний момент 900 Нм. Розгін до сотні- 3 секунди, а максималка- 250 км/год.

Батарея та запас ходу

PORSCHE Taycan – перший серійний автомобіль, електросистема якого працює під напругою 800 В. Ємність літій-іонної батареї становить 93.4 кВт ∙ год. Складається вона з 396 осередків, об’єднаних в 33 модуля. Час зарядки батареї при використанні спеціальної зарядної мережі від 5 до 80% ємності складає всього 22.5 хвилини, а пікова потужність зарядки – 270 кВт. Також передбачена зарядка акумулятора від домашньої електромережі через стандартний роз’єм SAE J1772. Запас ходу Turbo в циклі WLTP – 450 км, Turbo S – 412 км.

Трансмісія PORSCHE Taycan

Porsche Taycan оснащений централізованою системою управління шасі Porsche 4D Chassis Control, яка аналізує і синхронізує всі системи в режимі реального часу. Ця система включає трикамерну адаптивну пневматичну підвіску, електронне управління демпфером PASM (Porsche Active Suspension Management), а також систему механічної стабілізації крену Porsche Dynamic Chassis Control Sport (PDCC Sport), яка постачається опціонально і систему Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus) з блокуванням заднього диференціала. Режимів руху передбачено п’ять: економічний Range, базовий Normal, Sport і Sport Plus, а також програмований Individual.

Початок продажів та ціна

Початок продажів- 2019 рік, а ціна стартуватиме (згідно з попередньої інформації) з 90- 150 тис. доларів.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM