Лімітована верcія LEXUS RX 350 до 30- річчя бренду

Лімітована верcія LEXUS RX 350 до 30- річчя бренду

18.12.2019 Off By Garagepeppers

Lexus випускає преміум-кросовер Lexus RX 350 у новій комплектації Anniversary Edition на честь свого 30-річного ювілею. Від поточної комплектації (RX 300 Executive+) ювілейна версія відрізняється потужнішим двигуном, розширеним комплексом систем безпеки та рядом інших вдосконалених характеристик.

При створенні комплектації Lexus RX 350 Anniversary Edition розробники врахували попередній досвід та новітні тенденції. Серед основних змін – удосконалений V-подібний 3,5-літровий двигун на шість циліндрів, який розвиває потужність до 300 к.с. Модель також оснащено 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач, завдяки чому 2-тонний автомобіль розганяється до 100 км/год всього за 8,2 с.

Lexus RX 350 Anniversary Edition доступний із новітньою навігаційною системою, яка дозволяє миттєво визначити місцезнаходження та прокласти потрібний маршрут. В моделі також встановлено мультимедійну систему з 12,3-дюймовим дисплеєм. Ювілейна версія Lexus RX 350 підтримує систему цифрового радіомовлення DAB-стандарту, а інноваційна аудіосистема з 12 динаміками та сабвуфером забезпечує чисте звучання. Автомобіль Lexus RX 350 Anniversary Edition оснащено системою бездротової зарядки, яка дозволяє заряджати смартфон без використання зарядного пристрою або кабеля живлення.

Нова комплектація Lexus RX 350 також включає комплекс систем безпеки Lexus Safety System Plus (LLS+).

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM