R1T- перший електричний пікап від Rivian Automotive

R1T- перший електричний пікап від Rivian Automotive

27.11.2018 Off By Yurii Vyhranenko

Американська стартап- компанія Rivian Automotive представила свій перший электропікап- R1T.

Електропікап оснащений чотирма електромоторами. Сумарна потужність силової установки становить 760 кінських сил і 1120 Нм крутного моменту. На одній зарядці він може проїхати до 640 кілометрів. Найпотужніша версія матиме ємність батарей- 135 кВт/ год, вона зможе розганятися до 60 миль на годину (96,6 км/ год) всього за 3 секунди.

Особливістю R1T став наскрізний багажний відсік об’ємом 350 літрів, розташований між кабіною і вантажною платформою. При цьому  пікап має ще один багажник під капотом та по одному в полу та задньому звісі. Вантажопідйомність новинки становить 800 кілограмів. Крім цього він може буксирувати причіп масою до 3 500 кілограмів.

Модульна літій-іонна батарея розташована в межах колісної бази і повністю інтегрована в раму. Цю конструкцію платформи розробники називають “скейтбордом”.

Колісна база R1T- 3450 мм. Габаритна довжина пікапа становить 5475 мм, ширина – 2015 мм, висота – 1815 мм. Дорожній просвіт регулюється в діапазоні від 200 до 360 мм, в верхньому оффроудному положенні кут в’їзду становить 34 градуси, кут з’їзду – 30 градусів, кут рампи – 26 градусів, глибина подолання броду – 1 м (розробники запевняють, що батарея і вся електротехніка надійно ізольовані). 
Для більшого захисту батареї конструктори оснастили днище пікапа вуглепластиком і кевларом. Також R1T має адаптивну пневмопідвіску, цифрову приладову панель і інформаційно-розважальну систем з сенсорним дисплеєм.

Rivian R1T буде пропонуватися тільки з дворядною пятимісною кабіною. Пол в ній, зрозуміло, рівний, без всяких виступів і тунелів. Обіцяні матеріали обробки преміального рівня, але при цьому досить практичні. На передній панелі – два плоских екрани (12,3 і 15,6 дюйма), які замінять щиток приладів, всі можливі кнопки і саму мультимедійну систему.

В оснащення входять також 8 подушок безпеки, а також обладнання, необхідне для автоматичного пілотування 3 рівня (за класифікацією SAE) – камера, лідар, радар, ультразвукові датчики, високоточна система супутникового позиціонування. Весь фірмовий софт буде підлягати періодичному оновленню.

Rivian Automotive планують збирати свій пікап на колишньому заводі Mitsubishi Motors в місті Нормал в штаті Іллінойс. Перші серійні моделі, якщо все піде добре, світ має побачити в 2019 році. Орієнтовна ціна стартує від 50- 60 тис доларів. Компанія вже приймає замовлення, просячи завдаток в 1 тисячу доларів.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM