Прем’єра електричного RAM 1500 BEV Revolution

Прем’єра електричного RAM 1500 BEV Revolution

06.01.2023 Off By Garagepeppers

У четвер, на виставці CES 2023 у Лас-Вегасі відбулася прем'єра концепту RAM 1500 Revolution BEV.

Концепт RAM 1500 BEV представляє електричну серійну модель, яку планують представити в найближчі місяці та підтверджено, що вона надійде до дилерів у 2024 році.

Ram трохи запізнився на вечірку з електричними вантажівками, але, як стверджує бренд, чекати було варто. Запланована потужність 1500 BEV і він має стати буде лідером, коли справа доходить до важливих показників, таких як потужність буксирування та корисне навантаження, а також запас ходу та час зарядки.

Це всеж велике питання, враховуючи вражаючу продуктивність уже випущених електричних пікапів, таких як Rivian R1T і Ford F-150 Lightning.

 

Ram 1500 Revolution Battery

Порівняно з цими вантажівками, а також майбутнім Chevrolet Silverado EV і спорідненим GMC Sierra EV Denali, 1500 Revolution BEV має більш сміливий дизайн, який, здається, поєднує стилістику традиційного пікапа з елегантним гранд-турером. Він також має широкі задні двері, відсутність середніх стійок і заміну бічних дзеркал на систему на основі камери.

Ram 1500 Revolution

Хоча деякі з цих елементів навряд чи потрапять у виробництво, унікальна форма RAM 1500 BEV з довгою кабіною має залишитися. У RAM повідомили, що компактний розмір електродвигунів означає, що кабіну можна витягнути далі вперед, в результаті чого кабіна стала приблизно на чотири дюйми довшою порівняно з поточними 1500. Довжина кузова у двох вантажівок приблизно однакова.

RAM 1500 BEV

Подовжена кабіна дозволила дизайнерам включити третій ряд із відкидними сидіннями. Розсувні сидіння кріпляться до центральних воріт з електроприводом з електросклопідйомником. Конструкція EV також передбачає наскрізний прохід, який простягається в передній багажник, дозволяючи встановлювати об’єкти довжиною 18 футів із відкритими середніми дверима та закритими багатофункціональними дверима багажника.

RAM 1500 BEV

У передній частині кабіни RAM 1500 BEV мотив камертона фар повторюється на приладовій панелі, на якій розміщено два екрани, розташовані один за одним, які утворюють великий дисплей у портретному стилі розміром 28 дюймів. Додаткові технології включають проекційний дисплей із доповненою реальністю, систему самостійного водіння рівня 3, систему камер кругового огляду та віртуального помічника на основі штучного інтелекту. Вантажівка також має функцію голосового керування, яка дозволяє їй стежити за своїм власником на короткі відстані, що може заощадити час, якщо вантажівку потрібно трохи перемістити, наприклад, на робочому місці чи в гаражі. 

RAM 1500 BEV

Концепт RAM 1500 BEV використовує спеціальну платформу EV, відому як STLA Frame EV. Одна з чотирьох модульних конструкцій, які ляжуть у основу майбутніх електромобілів у материнській компанії Ram Stellantis, STLA Frame EV була розроблена для транспортних засобів із кузовом на рамі, таких як пікапи, великі позашляховики та деякі комерційні фургони, і в деяких варіантах пропонуватиме радіус дії до 500 миль. У RAM не повідомили, який запас ходу матиме 1500 BEV або розмір батареї, але автовиробник сказав, що швидкий зарядний пристрій постійного струму на 350 кВт може зарядити авто до 100 миль всього за 10 хвилин.

Ram 1500 Revolution Battery

Привід здійснюється від передніх і задніх електродвигунів. Більші двигуни можна буде використовувати для потенційно високопродуктивної моделі. Іншими словами, не дивуйтеся, якщо майбутній 1500 BEV зрештою породить модель, подібну до нинішнього 1500 TRX. 

Платформа STLA Frame EV також підтримує кермо задніми колесами та систему самовирівнювання.

Протягом найближчих років автовиробник RAM електрифікує свою повну лінійку, включаючи додавання можливого гібрида Ram 1500 REV.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM