SIAN- новий лімітований гіперкар Lamborghini

SIAN- новий лімітований гіперкар Lamborghini

08.09.2019 Off By Garagepeppers

“Завдяки Sián, Automobili Lamborghini демонструє свою династічну силу як легендарний бренд супер-спортивного автомобіля майбутнього”.

Stefano Domenicali. Lamborghini CEO.

Lamborghini представила перший у своїй історії серійний гібридний суперкар і за сумісництвом найпотужніший автомобіль в лінійці. Новинка отримала назву Sián. Це Купе з дизайном, що демонструє вектор розвитку фірмової стилістики. Sian вийде тиражем всього 63 лише екземпляра.

Ім’я Sián запозичене з болонського діалекту, де слово означає «спалах» або «блискавка».

Lamborghini Sian

Lamborghini Sián – це так званий помірний гібрид. Силова установка суперкара складається з 775-сильного атмосферного V12 об’ємом 6,5 літра і електромотора потужністю 34 кінських сили. При цьому e-motor вперше для низьковольтних гібридів безпосередньо агрегатовано з колесами, що дозволяє пересуватися на низькій швидкості і рухатися заднім ходом на одній електротязі. Як джерело електроенергії в Sián використовується не літій-іонна батарея, а суперконденсатор. Така батарея відрізняється від звичайних тим, що вона дуже швидко заряджається, але погано зберігає енергію тривалий час.

У Lamborghini кажуть, що суперконденсатор у Sian повністю зарядиться після всього лише одного натискання на педаль гальма.

Розгін до 100 км/год за 2.8 секунди. Максималка- 350 крм/год. Крім того, відомо, що Sian побудований на платформі гіперкара Aventador, але не замінить цю модель. Все ж таки лімітована серія.

ЦИТАТА

Ferrucchio Lamborghini

“Коли припиняєш працювати- починаєш помирати.”

Ferruccio Lamborghini

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM