Ціль- найшвидший автомобіль світу!

Ціль- найшвидший автомобіль світу!

19.09.2018 Off By Garagepeppers

482,8 км/ год. Для звичайних водіїв, звичайних автомашин ці цифри здаються просто недосяжними.  Але якщо вірити американським виробникам SSC і Hennessey, прорив цього бар’єру просто неминучий вже найближчим часом.

В цій гонці гіперкарів участь бере також шведський Koenigsegg. На сьогоднішній день рекорд швидкості для серійних авто належить саме йому Koenigsegg Agera RS 4– 457, 2 км/год (277,9 миль).

Рекорд було встановлено 4 листопада 2017 року в штаті Невада. Це стало своєрідним викликом американським виробникам гіперкарів.

Один з них це- Hennessey. За допомогою свого Venom F5, президент компанії Джон Хеннессі хоче повернути корону короля швидкості до Техасу.

Venom F5. Photo: http://hennesseyperformance.com

Venom F5 має 7,6-літровий V8 (турбо), що видає 1,622 PS.  У Venom більш не використовується шасі Lotus. Компанія розробила й збодувала власне шассі саме для цього проекту.

Двигун Venom F5.

Джарод Шелбі, голова SSC, також прагне здобути корону швидкості. Він вважає, що його компанія, раніше відома як Shelby Supercars, краще готова до цього, аніж Hennessey. І не тільки тому, що двигун рекордного SSC Tuatara, 5.9-літровий близнюк-turbo V8, є сильнішим ніж у Hennessey Venom F5. Силовий агрегат видає 1774 к.с., принаймні, тоді коли його годують спецпаливом E85 (15% бензину та 85% етанолу).

SSC Tuatara. Photo: internet.

SSC Tuatara також повинна бути дещо легшою (1.247 проти 1.400 кілограмів) і аеродинамічно більш ефективною за конкурентів (cW значення 0,279). Bugatti Chiron має аеродинамічний коефіцієнт- 0,38, Hennessey та Koenigsegg- 0,33.

За дизайн серійної Туатари, навіяний аерокосмічної галуззю, відповідає Джейсон Кастріота, який власне і створив концепт. Двигун побудований в кооперації з фірмою Nelson Racing Engines за участю Linder Power Systems. З коробкою передач допоміг індійський Automac. У травні 2019 перші екземпляри SSC Tautara вже мають бути готовими.

Bugatti Chiron має 1500 кінських сил, тому теоретично він повинен бути здатен до такої швидкості. Виробник розкоші корпоративного всесвіту VW брав активну участь у всіх видах рекордних спроб та походів.

Рік тому колишній пілот F-1 Хуан Пабло Монтойя розігнав Chiron трохи менше ніж за 42 секунд від нуля до 400 км/ год і потім зупинив його. Кращий результат тільки у Koenigsegg Agera RS- 36,44 секунди.

Але німці спостерігають за спробами американців та шведів здалеку і не вв’язуються в битву швидкості.  Нинішній виконавчий директор Bugatti- Стефан Вінкельманн, наразі встановлює інші пріоритети для бренду. Врешті решт обмежені електронікою 420 км/год ( 216 миля), більше ніж достатньо для клієнтів Bugatti.

Гонка за швидкістю продовжується…

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM