Відбиток пальця на власному Porsche 911

Відбиток пальця на власному Porsche 911

26.02.2020 Off By Garagepeppers

Підрозділ Porsche Exclusive Manufaktur пропонує власникам спорткарів зробити їх максимально впізнаваними, нанісши відбиток пальця.

Porsche завжди чудово справлялась з персоналізацією автомобілів. А тепер серед цілого набору елементів з’явився ще один. Це можливість нанести відбиток пальця власника на його спорткар. Таке рішення точно зробить автомобіль унікальним. Ціна питання- 7 500 євро.

За зазначену суму фахівці відділення нанесуть на Porsche 911 унікальний відбиток власника. Місце для цього поки що лише одне– капот. Пізніше його можна буде нанести і на інші частини кузова. У Porsche обіцяють значно розширити список.

Замовляючи персоналізацію Porsche 911 слід враховувати, що капот доведеться зняти. Після нанесення малюнка його покриють прозорим лаком, відполірують і встановлять назад. Принцип роботи ідентичний роботі струменевого принтера – фарба автоматично наноситься на тривимірні компоненти. Перевитрата виключена, завдяки чому картинка буде максимально чіткою. Технологія розроблена Porsche разом з партнерами і є унікальною.

В Німеччині опція стартує вже в березні 2020, а про доступність опції для українського ринку буде повідомлено додатково.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM