WRENCHMONKEES- божевільні датчани

WRENCHMONKEES- божевільні датчани

11.01.2021 Off By Garagepeppers

“Ми постійно працюємо над своїм стилем, намагаючись відновити і спростити наш дизайн. Нашим натхненням є незліченна безліч байків, які виробляються в інших компаніях. Ми любимо створювати щось нове, але ми визнаємо, що крім наших рішень є чудові ідеї, над якими працювали інші.”

WRENCHMONKEES

WRENCHMONKEES була заснована Ніколасом Беком та П’єром Нільсеном в підвалі в Копенгагені в 2008 році. Ці хлопці з Копенгагена неодноразово ставали призерами кастом-чемпіонатів по всьому світу.

Їх найбільш гучні роботи: Moto Guzzi 850T, Honda CB750 і Kawasaki Z750. До останньої марки у хлопців особливий пієтет. За неофіційними даними, середня вартість замовлення на побудову в них  мотоцикла коливається в районі 25- 30 тисяч євро. При цьому 80- 85% продукції покидає межі Данії.

wrenchmokees_kawasaki

Творці цієї майстерні не концентруються на найвищій продуктивності, яскравих кольорах або аеродинаміці. Вони просто будують мотоцикли з прицілом на дизайн і динамічні відчуття від водіння, які підкреслюють потенціал кожного мотоцикла.

Відповідно до цих принципів божевільні датчани будують свої monkee-байки майже з усіх моделей японських, британських, італійських і американських мотоциклів.

Wrenchmonkees-
«У виборі базисних моделей для побудови ми не шукаємо легендарні моделі для створення ще більш легендарних мотоциклів. Ми вибираємо моделі, що набули широкого поширення на ринку, мають при цьому оригінальну конструкцію рами і двигуна ».  WRENCHMONKEES.

Ну і звичайно, WRENCHMONKEES це вже не тільки мотоцикли, а одяг, взуття, аксесуари.

wrenchmonkees apparel
https://www.pinterest.com/garagepeppers/bikes/
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM