Навіщо носити три  магазини?

Навіщо носити три магазини?

07.09.2022 Off By Garagepeppers

Вирішуючи носити приховану, короткоствольну вогнепальну зброю, власники зброї часто стикаються з низкою запитань. Як краще носити пістолет? Який тип кобури є найбільш доцільним для щоденного носіння? А також- навіщо носити три магазини?

Одне запитання, яке часто задають у збройових магазинах і під час уроків володіння вогнепальною зброєю, звучить так: «Навіщо мені носити більше одного магазину?» Відповідь не така проста, як може здатися. На відміну від того, що ми бачимо в кіно чи на телебаченні, потреба в кількох магазинах рідко виникає через те, що просто закінчилися патрони.

Насправді, згідно зі статистикою того ж ФБР, в середньому в більшості оборонних ситуацій власники зброї роблять лише три постріли протягом трьох секунд з відстані не більше 3 метрів. Це, так зване- «правило трьох».

Отже, навіщо носити три магазини? Справжня причина, чому важливо мати додатковий магазин, полягає в тому, що ваша зброя може заклинити через несправність саме магазину. Незалежно від того, якою зброєю ви володієте, магазини для пістолетів також мають термін служби та з часом зношуються. Це свого роду витратний матеріал.

Частина відповідальності при володінні зброєю передбачає регулярний огляд вашої вогнепальної зброї перед використанням. Однак, на відміну від автомобіля, наприклад, на магазині немає індикатора перевірки, який би сповіщав вас, що настав час технічного обслуговування. Ви маєте робити це самі.

Прості перевірки вашого магазину, щоб переконатися, що в ньому немає бруду чи нагару, значною мірою допоможуть забезпечити належне функціонування вашого пістолета.

Основний магазин- це той, який знаходиться у вашому пістолеті. Інші два в EDC сумці, на поясі, або в прихованій кишені.

Найважливіше при цьому знати, що резервні магазини надійно захищений і завжди знати, що він знаходиться в одному й тому ж місці.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM