GLOCK Safe Action® System

GLOCK Safe Action® System

08.09.2022 Off By Garagepeppers

GLOCK Safe Action® System- революційна система, що забезпечує послідовне натискання спускового гачка від першого до останнього пострілу.

GLOCK Safe Action® System- це система з трьох автоматичних незалежно діючих механічних запобіжників вбудованих в систему управління вогнем кожного пістолета GLOCK.

Кожен пістолет від компанії GLOCK має три незалежних один від одного запобіжники:

 

    1. Запобіжник спускового гачка

    1. Запобіжник бойка

    1. Запобіжник для захисту при падінні

Safe-Action-System

 

1. Запобіжник спускового гачка GLOCK Safe Action® System

Запобіжник спускового гачка являє собою вбудований в спусковий гачок важіль. Коли запобіжник спускового гачка знаходиться в передньому положенні, він блокує рух спускового гачка назад.

Щоб вистрілити з пістолета, запобіжник і спусковий гачок повинні бути натиснуті повністю одночасно. Якщо запобіжник спускового гачка не натиснутий, спусковий гачок не рухатиметься назад і не дозволить вистріляти з пістолета. Запобіжник спускового гачка призначений для захисту від пострілу в разі падіння пістолета або бічного натискання на спусковий гачок.

 

2. Запобіжник бойка GLOCK

Запобіжник бойка механічно блокує рух ударника вперед у стані готовності до стрільби. Коли спусковий гачок відтягнутий назад, спусковий гачок штовхає запобіжник бойка вгору та звільняє канал бойка. Якщо стрілець вирішує не стріляти та відпускає спусковий гачок, запобіжник бойка автоматично знову вмикається.

3. Безпека при падінні GLOCK Safe Action® System

Ударно-спусковий стрижень, в пістолеті GLOCK спирається на запобіжну рампу в корпусі ударно-спускового механізму. Спусковий гачок зачіпає задню частину бойка і запобігає його переміщенню вперед. Коли спусковий гачок потягнутий назад, він опускається вниз по запобіжній рампі та дозволяє звільнити ударник. Після пострілу спусковий гачок переміщається вгору і знову вмикає ударник.

Усі три запобіжники відключаються послідовно, коли натискається курок. Вони автоматично знову вмикаються, коли спусковий гачок відпускається.

Cтрілецька зброя

Моделі компанії Česká Zbrojovka- CZ P-07 і CZ P-09 відомі в усьому світі своїм зручним і простим управлінням, високою точністю при швидкій стрільбі і абсолютною надійністю.

Пістолет CZ P09
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM