VW стикнувся з проблемами при розробці власного  програмного забезпечення OS 2.0

VW стикнувся з проблемами при розробці власного програмного забезпечення OS 2.0

13.02.2023 Off By Yurii Vyhranenko

Розробка власного програмного забезпечення це як правило не спринт, а марафон. От і у VW виникла серйозна проблема з розробкою власного ПЗ. Але вже чітко проглядаються деякі контури великого проекту «VW.OS 2.0».

Окремі частини власної автомобільної операційної системи Volkswagen, запуск якої був відкладений, тепер використовуються в деяких нових моделях автомобильної групи. 

“Ми маємо деякі елементи пізнішої VW.OS у поточних випусках автомобілів для нового покоління моделей Audi і Porsche. Ми вже інтегруємо такі елементи в нову преміальну архітектуру 1.2. Це, наприклад, компоненти для оновлення програм, хмарні інтерфейси або основні функції технічної діагностики”- підкреслив Томас Флейшман.

Розробка великомасштабного власноруч створеного автомобільного програмного забезпечення є ключовим напрямком майбутнього для VW. Відповідальному підрозділу Cariad довелося зіткнутися з проблемами запуску, і проблеми виявились набагато складнішими, ніж передбачалося спочатку. Довгострокова мета «масштабованої» системи для всіх автомобілів найбільшої європейської автомобільної групи з різними рівнями оснащення ще далека від досягнення.

Колишній генеральний директор VW Герберт Дісс, який пішов у відставку 1 вересня, планував запустити базову модульну систему для повністю оцифрованих електромобілів («Scalable Systems Platform»/SSP) з 2026 року. Однак через затримки та труднощі з координацією на ранніх стадіях розробки зростало невдоволення – особливо серед впливових дочірніх компаній Porsche та Audi, які вимагали, щоб їхні клієнти класу “люкс” незабаром отримали нові системи в своїх автомобілях.

Фахівці зі Штутгарта та Інгольштадта кілька разів попереджали, що не можна чекати, поки повністю нова версія програми 2.0 буде завершена. Тому їхнє програмне забезпечення зараз розробляється як версія 1.2, спочатку паралельно з концепцією крос-брендів.

ЦИТАТА

Ferdinand Porsche

“Життя- це гонка зі своїм стартом та фінішем”.

Ferdinand Porsche

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM