Презентовано iOS 16 для iPhone, а також нове покоління Apple CarPlay

Презентовано iOS 16 для iPhone, а також нове покоління Apple CarPlay

30.07.2022 Off By Garagepeppers

Apple ще не анонсувала свій електромобіль, але здається збирається захопити приладові панелі бильшості автомобілів.

Під час основного виступу на Всесвітній конференції розробників 2022 року (2022 World Wide Developer’s Conference), Apple представила iOS 16 для iPhone, а також Apple CarPlay наступного покоління. Спойлер: панель приладів вашого автомобіля тепер буде інтегрована з вашим iPhone.

Наступне покоління CarPlay дозволить вашому iPhone керувати панеллю приладів, спілкуючись у режимі реального часу через безпечне з’єднання для моніторингу систем автомобіля в реальному часі. Apple зазначила, що інформація, яка може відображатися на панелі приладів, включає навігацію, швидкість, оберти, рівень палива та зовнішню температуру.

Apple показала різні версії кластера датчиків, зазначивши, що дизайн варіюється від традиційних круглих датчиків до сучасних гістограм. Також можна змінювати кольори, фони та оформлення циферблатів. Клієнти зможуть додавати віджети на центральний екран і кластер датчиків. Apple заявила, що система може автоматично адаптуватися до різних розмірів екрана для роботи з різними транспортними засобами.

Apple поділилася списком автомобільних партнерів, включаючи Land Rover, Mercedes, Benz, Porsche, Nissan, Ford, Lincoln, Audi, Jaguar, Acura, Volvo, Honda, Renault, Infiniti та Polestar.

 

Конкретні автомобілі, в яких з’явиться система, почнуть оголошувати наступного року. Операційна система iOS 16 також містить оновлення Apple Maps, включаючи маршрутизацію з кількома зупинками, що дозволяє до 15 зупинок. Останнє велике оновлення CarPlay вийшло два роки тому з iOS 14 із цифровими автомобільними ключами. Ця функція ще не повністю реалізована за допомогою CarPlay, оскільки автовиробники працюють над впровадженням цієї функції за допомогою власних запатентованих програм.

Apple заявила, що 98% транспортних засобів, проданих сьогодні в США, мають Apple CarPlay, і засудила Tesla та Rivian, зазначивши, що 79% покупців у США розглядатимуть лише автомобілі з CarPlay. Apple не зазначила, звідки взяла ці дані.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM