Ferrari Testarossa для моря

Ferrari Testarossa для моря

07.06.2022 Off By Garagepeppers

Riva Ferrari 32 був спільно розроблений двома італійськими компаніями наприкінці 1980-х років як еквівалент водного типу Ferrari Testarossa .

Човен має всім відомі бічні ребра знаменитого суперкара 80-х років, а також корму в стилі Testarossa. забарвлений в яскраво- червоний колір Rosso Corsa та гордо несе значок Ferrari на борту. Ну і накінець, як вишенька на торті над головами пасажирів знаходиться спойлер з вуглецевого волокна у стилі Formula 1.

Проект будівництва Ріва Ferrari 32 був задуманий спільно Джином Карвасоні (Gino Gervasoni), головою компанії “Cantieri Riva” та і Енцо Феррарі. Основною задумкою було створити Ferrari для моря. І їм це вдалося!

Руйнівний шторм та диво від Pietro Riva

Суднобудівний завод “Riva” був створений у 1842 році на березі озера Ізео в Сарніко-Італія. Руйнівний шторм серйозно пошкодив багато човнів місцевого рибалки, але на допомогу прийшов молодий кораблебудівник та майстер з Лаліо.

Його звали П’єтро Ріва, і він здійснив те, що багато хто вважав дивом, відновивши та відремонтувавши багато цих пошкоджених суден- врятувавши економіку міста та завоювавши серця місцевих жителів.

З тих пір Riva стала одним із провідних світових будівельників розкішних човнів, і багато хто вважає Riva Aquarama єдиним найбільшим дерев’яним моторним човном у світі.

Riva Ferrari 32

Riva Ferrari 32 і стануть першим прикладом співпраці між двома висококласними італійськими компаніями. Новостворена на той час команда комп’ютерного проектування Ferrari (CAD) тісно співпрацювала з інженерами та дизайнерами Riva для розробки нового судна, гідного носити значки Riva та Ferrari.

Потужність для нового човна забезпечували подвійні двигуни Vulcano 400 V8 потужністтю 390 к.с., об’ємом 7,982 куб. сантиметрів. Двигуни поєднані з трансмісією Borg Warner, гвинтами Rolla . Панель приладів Riva/VDO. Повна швидкість вказана як 54 вузли, це приблизно 100 км/год або 62 милі/год.

Під палубами є двоспальне ліжко для ночівлі або денного сну, люк над головою, місця для зберігання та морський туалет. Над палубами є плюшеві сидіння оббиті плюшевою тканиною та добре обладнана кабіна з достатньою кількістю приладів, ехолотом, тахометрами для кожного двигуна та спідометром.

Як і слід було очікувати, була встановлена ​​звукова система, що складається з AM/FM/CD-програвача Clarion з елементами управління, встановленими на приладовій панелі, і відтворює музику через динаміки Polyplaner, потужністтю 80 Вт.

Було побудовано всього 40 екземплярів Riva Ferrari 32, що робить його набагато більш рідкісним ніж його сухопутний брат Testarossa. 

За оцінками  Sotheby’s ціна Riva Ferrari 32 становить $ 90,000- $ 120,000 USD.

Images: Cymon Taylor ©2015 Courtesy of RM Sotheby’s.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM