Система повного приводу, з трьома муфтами від компанії Ford

Система повного приводу, з трьома муфтами від компанії Ford

01.06.2022 Off By Garagepeppers

Компанія Ford подала заявку на патент на систему повного приводу, яка використовує три муфти для більш точного контролю потужності, що передається на кожне колесо.

Відповідно до заявки до Бюро патентів і товарних знаків США (USPTO), система використовуватиме одне зчеплення для з’єднання або від’єднання осі від карданного валу, а інші два зчеплення для керування потоком потужності до окремих півосі на другій осі. Контролер вирішує, коли відкривати та закривати ці зчеплення, розподіляючи потужність не лише між передньою та задньою осями, як у багатьох сучасних системах повного приводу, але й між лівими та правими колесами однієї осі.

У документі Форд зазначив, що однією з цілей повного приводу є «поліпшення маневреності автомобіля», тому, можливо, цю схему використовуватимуть як розширену форму векторизації крутного моменту. Це стало популярним інструментом для покращення керованості шляхом навмисної передачі більшої потужності на одне колесо, щоб допомогти автомобілю точніше здійснювати поворот.

Читайте також:

ЦИТАТА

Henry Ford

“Пам’ятай, що Бог створив людину без запасних частин.”

Henry Ford

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM