Alfa Romeo знову в F1!

Alfa Romeo знову в F1!

28.02.2019 Off By Garagepeppers

Sauber все ж таки змінив назву й в сезоні 2019 буде виступати у Формулі-1 як Alfa Romeo Racing. Таким чином швейцарський колектив зробив ще один крок до того, щоб вважатися «філією» Ferrari. Питання про перейменування команди вирішували, зрозуміло, не стільки в Хінвілі, скільки в Італії. В офіційному повідомленні йдеться про те, що керівництво колективу і структура його власників залишаються незмінними. Але це ситуація на сьогоднішній день – і цілком ймовірно, що все може змінитися.

Alfa Romeo перефарбувала машини Sauber в свої кольори і стала титульним спонсором команди ще в 2018 році. Наразі ясно, що в Маранелло чітко виконують сплановане покійним керівником Ferrari Серджіо Маркіонне бачення. Адже саме йому належала ідея повернути бренд Alfa Romeo на траси Формули-1.

Теоретично з колишнього Заубера цілком можливо «виростити» команду топ-рівня, яка буде на рівних конкурувати з лідерами Формули-1, в тому числі і з Ferrari. При відповідному фінансуванні, звичайно. У це не дуже-то віриться, враховуючи не найкращу ситуацію в світовій економіці. Але те, що в складі Alfa Romeo буде виступати справжнісінький топ-пілот Райкконен, уможливлює і такий розвиток подій.

Sauber/Alfa Romeo C37, 2018 року.

У будь-якому випадку уболівальників у перейменованої команди явно додасться. Адже марка Alfa Romeo в історії автоспорту воістину легендарна. Вперше ці машини з’явилися на старті спортивних змагань в 1911 році, через рік після заснування фірми. Та й сама Формула-1 почалася з перемог Alfa! Гонщики заводської команди Alfa Romeo, Ніно Фаріна і Хуан-Мануель Фанхіо, перемогли в двох перших чемпіонатах.

Alfa Romeo 159 Alfetta. 1951 рік.

Але мені всеш ж таки шкода, що з протоколів Гран Прі зникне прізвище Петера Заубера. Людини, яка створила практично з нуля приватну команду в 1993 році і довела її до перемоги в чемпіонаті світу спортивних прототипів, а потім і до королеви автоспорту Формули-1.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM