Китайський Baidu збільшує територію присутності робототаксі

Китайський Baidu збільшує територію присутності робототаксі

06.12.2022 Off By Garagepeppers

Baidu ставши першою компанією в Китаї, якій у серпні було надано дозвіл на роботу служб робототаксі без необхідності присутності, оголосила про амбітний план, охоплення ширшої територію, ніж будь-який конкурент, уже до 2023 року.

Baidu, яку часто називають китайською Google, оголосила про це у вівторок під час презентації технологій автономного керування, які ця компанія розробляє. Компанія не назвала конкретний розмір території, яку буде охоплено, але раніше заявляла, що планує мати 600 робототаксі в експлуатації до кінця 2022 року.

Служба робототаксі Baidu, відома як Apollo Go, працює в деяких частинах Китаю з 2021 року, і з того часу Baidu каже, що їй вдалося здійснити 1,4 мільйона поїздок. Третина з них сталася лише в третьому кварталі 2022 року.

Наразі Apollo Go працює в обмежених районах у 10 великих містах Китаю, зокрема в Чунціні та Ухані, де робототаксі працює без водія безпеки. Baidu стверджує, що вони можуть додавати нові міста до свого сервісу всього за 20 днів, що стало можливим завдяки автоматизованому створенню карт.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM