Стартап Canon поставить пікап для випробувань в Армії США

Стартап Canon поставить пікап для випробувань в Армії США

06.12.2022 Off By Garagepeppers

Стартап Canoo оголосив, що поставить для Армії США спеціально підготовлену версію свого пікапа Canoo, який вперше був показаний широкому загалу у 2021 році.

Стартап Canoo оголосив, що поставив для армії спеціально підготовлену версію свого пікапа Canoo, який вперше був показаний у 2021 році. Армія США також отримала GMC Hummer EV як частину процесу порівняльної оцінки. 

Електромобіль Canoo- відомий як Canoo Light Tactical Vehicle (LTV). Він використовує модульну платформу Canoo, але має оновлення, призначені для додаткової довговічності та безпеки. Серед цих оновлень- використання вуглецевого кевлара для додаткової міцності без додаткової ваги, а також підвищена підвіска з пневматичними пружинами та 32-дюймовими шинами для бездоріжжя.

canoo-pickup-truck

LTV також оснащено найпотужнішою силовою установкою, яку Canoo планує пропонувати у своєму пікапі. Установка складається з конфігурації з подвійним двигуном і повним приводом, що має максимальну потужність 600 к.с. і крутний момент 550 фунт-фут.

Армія США— не єдина державна установа, яка зацікавлена в технологіях Canoo. NASA також планує розглянути можливість використання платформи Canoo в якості транспортних засобів для доставки астронавтів для майбутніх місій, пов’язаних з програмою Artemis.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

Canoo досі не налагодила масштабне виробництво електромобілів. Однак у листопаді компанія уклала угоду про придбання існуючого заводу в Оклахома-Сіті, штат Оклахома. Компанія готує завод до виробництва електромобілів, а перші екземпляри для споживачів планується зійти з конвеєра в другій половині 2023 року. Компанія також будує завод у Прайорі, штат Оклахома.

На додаток до Pickup Truck, Canoo планує Minivan Lifestyle Vehicle і вантажівку Multi-Purpose Delivery Vehicle (MPDV). У компанії Canoo заявили, що повні технічні характеристики своїх автомобілів будуть оприлюднені ближче до початку виробництва.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM