Bentley не випустить свій перший електромобіль до 2026 року

Bentley не випустить свій перший електромобіль до 2026 року

27.07.2022 Off By Garagepeppers

За словами Адріана Холмарка- генерального директора бренду, Bentley не випустить свій перший електромобіль до 2026 року, тобто на рік пізніше, ніж планувалося спочатку.

В інтерв’ю Automotive News, генеральний директор Bentley Адріан Холлмарк сказав, що випуск електромобіля відкладено, але не вказав причини. Однак він заперечив, що затримка була пов’язана з повідомленнями про невдачі в підрозділі розробки програмного забезпечення Cariad групи Volkswagen.

У понеділок агентство Bloomberg повідомило, що минулого тижня зміна генерального директора Volkswagen Group відбулася через затримки запуску моделей Audi, Bentley і Porsche через проблеми з програмним забезпеченням.

Перший Bentley EV розробляється разом із аналогічною моделлю Audi під кодовою назвою Project Artemis, причому обидва використовуватимуть версію майбутньої платформи SSP VW Group. Porsche спочатку був частиною проекту, але, як повідомляється, витягнув його на початку цього року. Тепер очікується, що Porsche використовуватиме для своєї моделі платформу PPE від VW Group, яка незабаром дебютує в Audi Q6 E-Tron.

Холлмарк поавдомив, що незважаючи на затримку, яка, за його словами, насправді становитиме лише кілька місяців, а не цілий рік, Bentley все одно покаже електромобіль у 2025 році. Він не сказав, чи призведе затримка також до того, що Bentley не досягне своєї мети- мати повністю електричну лінійку до 2030 року, ціль, яка вперше була оголошена в 2020 році.

“Я не можу дочекатися батарей, вони дешеві у відносному вимірі.” Адріан Холмарк.

Цікаво, що Холлмарк зазначив, що Bentley знаходиться в унікальному становищі, коли акумулятор для електромобілів фактично дешевший, ніж двигуни, які Bentley використовує у своїх автомобілях.

 

Переможемо!

Senator APC— це канадський бронеавтомобіль, що виготовляється компанією Roshel Defense Solutions з 2019 року.

APC Senator
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM