Безпілотне таксі Сан- Франциско почало свою роботу

Безпілотне таксі Сан- Франциско почало свою роботу

25.07.2022 Off By Garagepeppers

Компанія Cruise поступово дозволяє клієнтам їздити на одному зі своїх безпілотних таксі вулицями Сан-Франциско, але досі компанія не могла стягувати плату за проїзд.

Стартап з безпілотними технологіями, основним акціонером якого є General Motors, в червні місяці отримав дозвіл Комісії з комунальних послуг Каліфорнії почати стягувати плату за проїзд.

Відтепер будь-хто, хто хоче покататися в одному з безпілотних таксі Cruise, повинен зареєструватися на веб-сайті компанії та зачекати запрошення. Комерціалізація послуги є важливою віхою для компанії, яка була заснована в 2013 році. Однак для досягнення того моменту, коли в Сан-Франциско з’явиться великий парк круїзних безпілотних таксі, потрібен ще деякий час.

Наразі Cruise має дозвіл на роботу 52 так званих робототаксі в місті, але лише з 22:00 до 6:00, коли вулиці здебільшого порожні. Транспортні засоби обмежені до 30 миль на годину та охоплюють лише певні частини міста, пропускаючи жваві райони, як-от діловий Маркет-стріт, хоча очікується, що протягом кількох місяців його буде розширено.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM