BMW почала виробництво водневих паливних елементів для BMW iX5

BMW почала виробництво водневих паливних елементів для BMW iX5

04.09.2022 Off By Garagepeppers

У середу компанія BMW почала виробництво водневих паливних елементів, які згодом будуть використовуватися в силових агрегатах обмеженої серії воднево-електричних позашляховиків BMW iX5. Позашляховики з водневими паливними елементами будуть використовуватися для випробувань і демонстраційних цілей і не продаватимуться.

Воднево-електричний автомобіль- це, по суті, електромобіль, який використовує водневий паливний елемент для живлення електродвигуна замість батареї. Паливний елемент поєднує водень з киснем з повітря в процесі, який майже не виділяє викидів, і створює електроенергію безпосередньо або через проміжну батарею.

bmw-hydrogen-electric-powertrain_1
Виробництво водневих батарей BMW

У випадку воднево-електричного X5 від BMW, який надійде у виробництво пізніше цього року під назвою BMW iX5 Hydrogen, паливний елемент розташований спереду та отримує водень із двох баків: один у тунелі коробки передач, а інший- під заднім сидінням. Вироблена електроенергія використовується для живлення електродвигуна на задній осі.

bmw-ix5-hydrogen-prototype
Прототип BMW IX5 hydrogen

Електрика від паливного елемента також заряджає невеликий акумулятор, який допомагає живити двигун під час сильних навантажень. Загальна потужність системи в цьому випадку становить 368 к.с. Сам паливний елемент генерує безперервну потужність 167 к.с.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM