"Hakosuka"- мрія дріфтера, тюнера та колекціонера

"Hakosuka"- мрія дріфтера, тюнера та колекціонера

04.09.2022 Off By Yurii Vyhranenko

У березні 1971 року з'явилася версія кузова Nissan Skyline GT-R під кодом шасі KPGC10. Сьогодні ця мрія тюнера та дріфтера та бажаний екземпляр в гаражах багатьох колекціонерів відомий всім як "Hakosuka". Кличка "Hakosuka" вийшла в результаті злиття двох японських слів - "hako" (КПП) і "suka" або "sukairain" (японська транскрипція- "skyline").

На ті часи автомобіль був оснащений 2.0- літровим 6- циліндровим DOHC двигуном S20 I6, потужністю 160 к.с. при 7000 оборотах на хвилину і 188 Нм максимального крутного моменту. І це був рівень спорткарів того часу.

GT-R був не просто машиною, він довів усім, що в Японії вміють робити чудові спортивні авто. “Hakosuka” має все те, що стало синонімами сучасних спорткарів з Країни сонця, що сходить: подвійні розподільчі вали, чотири клапани на циліндр, невеликий робочий об’єм двигуна, високі обороти, помірну масу і виняткову керованість. У підсумку всі японці практично відразу ж полюбили Skyline. І він змінив їх уяву та уяву решти світу про японські спортивні автомобілі.

Hakosuka-Nissan-Skyline

Hakosuka- Nissan Skyline GT-R (KPGC10).

Nissan GTR Hakosuka

Nissan Skyline GT-R з шасі KPGC10 “Hakosuka”.

Nissan Skyline GT-R чудово показав себе в автоспорті. Менше ніж за два роки він здобув 33 перемоги в різних гонках, і до 1972 року це число зросло до 50, що говорило про незаперечний успіх моделі.

 

KPGC10 Skyline Hakosuka

GTR не поступався таким автомобілям, як: Toyota 1600 GT5, Isuzu Bellett GTR, Mazda Familia (R100) і навіть Porsche.

Було випущено не більше 2000 екземплярів Nissan Skyline GT-R під кодом шасі KPGC10, які продавались тільки в Японії. Це справжня спортивна класика від Nissan. “Hakosuka”- бажаний екземпляр для колекціонерів. Середня ціна на ринку, за модель 1969- 1972 років становить 70- 90 тис. доларів.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щіро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM