Гіперкар Bugatti Chiron Profilée продано за рекордну ціну

Гіперкар Bugatti Chiron Profilée продано за рекордну ціну

02.02.2023 Off By Garagepeppers

Гіперкар Bugatti Chiron Profilée, який французька марка показала минулого місяця, пішов з молотка в середу на аукціоні RM Sotheby’s у Парижі, де він був проданий за 9 792 500 євро (приблизно 10,77 мільйона доларів), включаючи премію покупця.

Сплачена за Bugatti Chiron Profilée ціна вдвічі перевищіла оцінку перед аукціоном, і це добре, оскільки Bugatti планує пожертвувати частину виручених коштів на благодійність. 

Це також побило попередній рекорд для нових автомобілів, проданих на аукціоні, який становив 7 мільйонів доларів, виплачених у 2016 році за 500-й Ferrari LaFerrari. 

Коли справа доходить до найвищої ціни, заплаченої за будь-який автомобіль на аукціоні, титул залишається Mercedes-Benz 300 SLR Uhlenhaut Coupe 1955 року, який продали за 135 мільйонів євро (148,5 мільйонів доларів) у 2022 році.

Chiron Profilée був розроблений у відповідь на потреби клієнтів Bugatti, які шукали більш витончену та елегантнішу версію хардкорного, орієнтованого на трасу Chiron Pur Sport, який випустили на початку 2020 року.

Читайте також: Bugatti Type 35 Grand Prix.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM