Багатоцільовий легкий ракетний комплекс MELLS

Багатоцільовий легкий ракетний комплекс MELLS

02.02.2023 Off By Garagepeppers

Що таке MELLS?

MELLS (Multi-Role Lightweight Missile System)— це багатоцільова легка ракетна система. Багатоцільова легка керована ракетна система MELLS в основному використовується для боротьби з наземними цілями, такими як основні бойові танки, броньовані системи озброєння або укріплені позиції. 

Бундесвер поступово проводить заміну протитанкової керованої ракеті MILAN на багатоцільовий легкий керований ракетний комплекс MELLS. У бойовій машині піхоти Puma багатоцільовий легкий керований ракетний комплекс MELLS використовується як озброєння, інтегроване в БТР. За межами Нимеччини багатоцільовий легкий керований ракетний комплекс MELLS відомий під назвою Spike LR.

Mells

Бойова машина піхоти Puma запускає керовану ракету під час випробувань багатоцільової легкої керованої ракетної системи MELLS. Фото: bundeswehr.de

Застосування ракетного комплексу MELLS

Універсальний багатоцільовий легкий ракетний комплекс MELLS може вести стрільбу з наземної триноги, з транспортних засобів або з вертольотів. Передача даних по оптоволоконним кабелям дозволяє навіднику перемикатися на іншу ціль або коригувати точку прицілювання під час польоту керованої ракети. Стрілець також може влучити в ціль, якої немає в полі зору до моменту пострілу. Крім того, керована ракета може самостійно летіти до цілі після пострілу. Сістема “вистрілив і забув” дозволяє стрільцю швидко змінити позицію відразу після пострілу.

MELLS

Військовослужбовець Бундесверу наводіть керовану ракету MELLS. Фото: bundeswehr.de

Техничні характеристики багатоцільової легкої керованої ракетної системи MELLS

  • Довжина корпусу: 1,2 м
  • Вага: 13,2 кг
  • Дальнисть стрільби: 4000 м

Для обслуговування системи MELLS в бою необхидно три бійця. Один використовується як навідник, інший як заряджаючий. Третя особа працює командиром загону. Система зброї перед використанням зазвичай встановлюється на штатив стаціонарно.

Якщо система MELLS використовується без пускової планки, штатив розміщує керовану ракету, що забезпечує дуже швидкий одиночний постріл.

Переможемо!

Senator APC— це канадський бронеавтомобіль, що виготовляється компанією Roshel Defense Solutions з 2019 року.

APC Senator

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM