Cadillac представив концепт свого “електрофлагмана”- Calestiq

Cadillac представив концепт свого “електрофлагмана”- Calestiq

30.07.2022 Off By Garagepeppers

Cadillac нарешті береться за розробку справжнього флагмана, так би мовити, сучасного стандарту циффрового світу. В п'ятницб під назвою Celestiq був предствавлений великий швидкісний хетчбек, заснований на платформі електромобілів General Motors Ultium.

Показана версія Cadillac офіційно є «шоу-каром», але серійна версія, яка очікується в продажу вже в 2024 році як модель 2025 року, має бути в основному ідентичною тому, що ви бачите тут на знімках.

Cadillac Lyriq 2023 року також був представлений на майже ідентичному шоу-карі. Celestiq- це не просто заміна колишнього флагманського седана CT6. Він розроблений, з амбіційною цільй- зрівнятися з автомобілями Rolls-Royce і Bentley. І скоріш за все він матиме відповідний цінник. За чутками, стартова ціна становить близько 300 000 американських доларів.

Потенційним покупцям, цього авто не варту шукати старосвітської розкоші, як в інших авто за таку ціну. Сучасний дизайн Celestiq буде поєднуватися з новітніми технологіями, включаючи чотирипанельний скляний дах, який дозволить водієві та пасажирам індивідуально встановлювати рівень прозорості, а також 55-дюймовий цифровий дисплей з активними елементами, які можуть затемнюватись. частина екрана (називається цифровими жалюзі), щоб запобігти відволіканню водія.

cadillac-celestiq-teaser

Cadillac також підтвердив додавання майбутньої функції автономної допомоги водієві Ultra Cruise від GM, яка, за словами автовиробника, обслуговуватиме 95% доріг США, а це означає, що багато подорожей не вимагатимуть фактичного керування автомобілем. Подібно до нинішньої системи Super Cruise, Ultra Cruise як і раніше вимагатиме від водія постійного контролю та вжиття заходів у разі необхідності. Інакше він вимкнеться. Це означає, що він все ще матиме 2-й рівень за шкалою SAE здатності до самостійного керування. Щоб досягти рівня вище 2, системи автономного керування повинні функціонувати в режимі відключення очей.

Вражаючі деталі дизайну стануть ще однією візитною карткою Celestiq. Розробляючи Celestiq, команда дизайнерів розглядала індивідуальні варіанти ранніх моделей Cadillac, таких як туристичні автобуси з двигуном V-16 довоєнної епохи, а також Eldorado Brougham 1950-х років.

Cadillac

Cadillac інвестує 81 мільйон доларів у технічний центр GM у Воррені, штат Мічиган, для підтримки виробництва Celestiq. Основна частина інвестицій Celestiq буде використана для додавання обладнання для малосерійного виробництва, наприклад 3D-принтерів. У Cadillac заявили, що Celestiq матиме більше деталей, надрукованих на 3D (структурних і естетичних), ніж будь-який продукт GM на сьогоднішній день. Cadillac заявив, що Celistiq буде випускатися зі швидкістю лише 1,2 автомобіля на день, тобто річне виробництво становитиме менше 500 одиниць на рік.

Що стосується інженерії, все, що ми знаємо, це те, що вона матиме як повний привід, так і рульове керування всіма колесами. Відомо також, що платформа Ultium від GM підтримує запас ходу понад 400 миль і вихідну потужність до 1000 к.с. Cadillac планує оголосити подробиці про виробництво Celestiq на початку наступного року.

 

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM