Скетч- батл з автодизайну в рамках CDN People Awards

Скетч- батл з автодизайну в рамках CDN People Awards

30.11.2023 Off By Garagepeppers

Вже другий рік поспіль в рамках проведення церемонії CDN People Awards буде проведено студентський скетч- бал, а переможця оголосять під час головного шоу.

Видання “Car Design News” вже другий рік поспіль проводить нагородження “CDN People Awards”. Цього року 7 грудня в холі The Londoner Hotel у Лондоні під час проведення «People Awards» відбудеться студентський скетч-батл. В змаганні приймуть участь студенти з  британських університетив: Coventry University, University of Wales – Trinity Saint David, Staffordshire University, Royal College of Arts.

Учасники будуть виконувати завдання надані спонсором цьогорічної акції- компанією Hyundai. Ескізи в рамках змагання мають бути виконані в обмежений проміжок часу. Переможець буде оголошений під час урочистої церемонії нагородження.

Незважаючи на те, що процес проектування автомобіля значно змінився з моменту виготовлення першого авто, все ж основи залишаються незмінними. Створення ескізів вручну все ще є основним навиком, і малоймовірно, що будь-якій дизайнер який досяг значного рівня, зробив це без здатності малювати.

 

James McLachlan

Люди дуже часто вирішують, що хочуть стати дизайнером автомобілів, саме створюючи ескізи.

James McLachlan

«Люди дуже часто вирішують, що хочуть стати дизайнером автомобілів, саме створюючи ескізи. З огляду на інструменти цифрового дизайну, які хоч і корисні, можуть приховати справжню природу таланту. Ескіз- це найшвидший спосіб інтуїтивно відчути здібності практикуючого. Малювання коробки з колесами в дитинстві і є фундаментальною основою тих перших кроків дитини до кар’єри дизайнера автомобілів. Минають роки, і ці двовимірні зусилля перетворюються на все більш витончені тривимірні форми, захоплення малюванням ліній ніколи не зникає у вашому житті.”,— прокоментував подію Джеймс Маклахлан, видавець “Car Design News”.

Peter Schreyer

“Немає нічого кращого, за ескіз на папері. Це спонтанно. Це прямий зв’язок від вашого мозку до руки та аркушу паперу.”

Peter Schreyer

Роботу учасників оцінюватимуть керівники дизайну Hyundai, у тому числі Пітер Шрайєр і Саймон Лосбі, які допомогли створити завдання для дізайн- батлу. “Немає нічого кращого, за ескіз на папері. Це спонтанно. Це прямий зв’язок від вашого мозку до руки та аркушу паперу. Це витвір мистецтва: чистий і імпульсивний. І цей момент, коли ви кріпите ескіз на стіну- це завжди свято”, – зазначив Пітер Шраєр.

Скетч- батл особливо цінний тім, що він робить наголос на швидкості та створює додатковий психологічний тиск на учасників, який зазвичай вони не відчувають в себе вдома чи в тихому куточку студії. Загалом під час батлу студенти матимуть 30 хвилин, щоб виконати завдання, після чого їхні роботи будуть представлені на прийомі “CDN People Awards”. 400 гостей матимуть можливість поспілкуватися з скетчерами та проголосувати за свого фаворита. І що важливо, студент-переможець отримає сертифікат на сцені, який вручить Пітер Шраєр, а його роботу побачать багато визнаних дизайнерів і цілком можливо, потенційні роботодавці.

Фото: Car Design News

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM