Catherham планує створити повнисттю електрічну модель

Catherham планує створити повнисттю електрічну модель

16.01.2023 Off By Garagepeppers

Британський виробник культових авто розглядає можливість створення нового двомісного автомобіля з повноцінним дахом та електричною силовою установкою.

Остання спроба компанії Caterham створити спортивний автомобіль із закритою кабіною не увінчалася успіхом, оскільки модель C120 у підсумку не набула належної популярності. В даний час автовиробник розглядає можливість створення нового двомісного автомобіля з повноцінним дахом та електричною силовою установкою.

Генеральний директор Caterham Боб Лешлі повідомив про це в інтерв’ю Autocar, в якому він сказав, що новий електрокар швидше доповнить модель Seven, а не замінить її. Також Лешлі відзначив привабливіший зовнішній вигляд та сучасну конструкцію концептуальної машини. Її планується створити на основі спеціальної задньопривідної платформи.

В ідеалі, за словами Лешлі, двомісний електрокар має важити менше ніж 700 кілограмів і відповідати так званому сценарію 20-15-20. Під цим глава Caterham розуміє таку схему: 20 хвилин енергійної їзди гоночною трасою на повному заряді, а потім підзарядка на 15 хвилин, щоб знову проїхати 20 хвилин трасою. Якщо компанія не зможе досягти таких результатів, то, за словами боса марки, не варто навіть запускати цей проект.

Гібридна силова установка повністю виключена, оскільки вона збільшить вагу. Лешлі назвав таке компонування “жахливим компромісом”, тому британці мають намір оснастити модель виключно електромоторами. 

Новий електричний Caterham з’явиться на ринку не раніше 2028 року. Як ми вже згадували вище, модель не замінить звичайний Caterham 7 з класичним ДВС, а доповнить його, оскільки бензинова версія дуже популярна на експортних ринках.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM