Вийшла перша частина короткометражного фільму про відродження марки Lancia

Вийшла перша частина короткометражного фільму про відродження марки Lancia

16.01.2023 Off By Garagepeppers

Вийшла повна версія першого епізоду короткометражного фільму під назвою «Nuovo Rinascimento Lancia. Il futuro nelle nostre radici» з Лукою Наполітано, генеральним директором Lancia, та Жан-П’єром Плуе, керівником відділу дизайну Lancia та головним директором з дизайну групи Stellantis.

Міні веб-серіал складається з трьох частин і розповідає закулісну історію нової ери бренду Lancia голосом диктора Луки Наполітано. 

У документальному фільмі представлені дизайнери Lancia, від керівника Жана П’єра Плуе до членів його команди, які зробили внесок у створення нового логотипу, нової мови дизайну та створення тривимірного плаката Lancia Pu+Ra Zero, який підсумовує елементи стилю, які надихнуть Lancia на створення трьох автомобілів майбутнього. 

Другий епізод веб-серіалу буде представлено на Міланському тижні дизайну в квітні 2023 року, під час якого Lancia, як очікується, представить концепт-кар, який передбачатиме лінії нового Ypsilon, після чого в 2024 році відбудеться фінальний епізод з офіційним надходження серійної версії.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM