Дебют нового електричного Lancia Ypsilon Cassina Edition

Дебют нового електричного Lancia Ypsilon Cassina Edition

29.11.2023 Off By Garagepeppers

Нова Lancia Ypsilon дебютує в лютому обмеженою серією з 1906 одиниць в електричній версії, виготовленій у співпраці з Cassina.

«День, якого ми всі чекали, нарешті настав. Сьогодні починається ренесанс бренду Lancia з першим зображенням New Lancia Ypsilon, першого з 3 автомобілів нашого стратегічного плану. Ми святкуємо цей момент разом із Cassina, заявив гендиректор Lancia Лука Наполітано, представляючи Cassina Ypsilon Limited Edition.

27 листопада 2023 року, з нагоди 117-річчя Lancia, був випущений попередній перегляд нового 100% електричного Ypsilon, який буде офіційно представлений у Мілані в лютому 2024 року. Це тизер інтер’єру, який показує круглий стіл у центрі приладової панелі, розробленої у співпраці з Cassina, спеціалістом із меблів. Цей стіл призначений для зберігання, наприклад, таких пристроїв, як мобільний телефон, і як центр керування бортовою системою.

На думку гендиректора Lancia, саме завдяки співпраці з Cassina, цей автомобіль став найкращим вираженням комфорту. І все це дякуючи увазі до деталей, матеріалів, кольорів, простору та …невеликого столику.

Lancia Ypsilon EV

Нова Lancia Ypsilon буде не кросовером, а хетчбеком, висотою менше 1,5 метра. Але він може включіти в себе багато особливостей, особливо технічних, останніх інновацій від Stellantis, включаючи Jeep Avenger, Fiat 600 і майбутнього B-SUV Alfa Romeo.

Нова Lancia Ypsylon буде ділити з ними одну платформу e-CMP2 від PSA, здатною використовувати різноманітні двигуни, як ДВС, так і електрифіковані або повністю електричні.

В якості останнього, ймовірно, буде встановлюватись перевірений електродвигун потужністю 156 к. с., що працює від батареї на 54 кВт-год і гарантує запас ходу понад 400 км.

Згодом, як це вже сталося з Avenger і 600, Ypsilon також буде доступний у 48-вольтній м’якій гібридній версії, ймовірно, з тим же 136-сильним турбованим бензиновим двигуном 1,2.

ЦИТАТА

Anthony “Lee” Iacoсca

“Для рішення великих проблем, ви повинні приймати непопулярні рішення”. 

Antony Lee Iacocca
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM