Пістолет CZ P09

Пістолет CZ P09

30.01.2023 Off By Garagepeppers

Моделі чеської збройової компанії Česká Zbrojovka- CZ P-07 (компактний) і CZ P-09 (стандартний розмір) відомі в усьому світі своїм зручним і простим управлінням, високою точністю навіть при швидкій стрільбі і абсолютною надійністю в несприятливих умовах.

Однією з переваг пистолету CZ P-09 є оригінальна спускова система OMEGA, яка характеризується зручним спусковим гачком з малою вагою спускового гачка як в режимах одинарної, так і подвійної дії. Легкодоступні, двосторонні елементи керування легко перетворюються з ручного запобіжника на зняття курка і навпаки. Усі калібри постачаються з магазинами великої ємності, які можна розширити за допомогою легко замінної нижньої частини магазину.

Пістолет CZ P-09 Duty є повнорозмірною версією P-07 і може похвалитися вражаючою ємністю магазину на 19 патронів калібру 9х19. Ударно-спусковий механізм пістолета CZ P-09 Duty – курковий, подвійної дії. Завдяки УСМ системи Omega, пістолет P-09 поставляється з важелем безпечного спуску курка з бойового взводу. Зусилля спуску при стрільбі самовзводом становить 5,4 кг, а при стрільбі з попередньо зведеним курком – 2,3 кг.

CZ P09. Фото: CZ.

Автоматика працює за схемою використання віддачі при короткому ході ствола. Замикання здійснюється за допомогою казенної частини. Два бойові виступи, що знаходяться на зовнішній верхній стороні ствола перед патронником, входять у відповідні пази, виконані у внутрішній поверхні затвора-кожуха. Зниження відбувається при взаємодії фігурного паза нижнього припливу казенної частини ствола з віссю затримки затвора. Сама ж затримка затвора з великим важелем для зручності оперування нею розміщується на рамі зліва, над спусковим гачком. Великі розміри має спускова скоба, що дозволяє стріляти в зимових рукавичках. Засувка магазину, розташована на підставі спускової скоби, може бути переставлена з лівої на правий бік рами.

Пістолет оснащений великими та зручними прицільними пристроями. CZ P-09 Duty комплектується трьома змінними задніми частинами рукоятки різних розмірів, що дозволяє власнику зброї підігнати рукоятку під свою руку, отримавши максимальну зручність утримання та точність стрільби. Потиличник рукоятки P-09 має великий задній виступ у формі “бобровий хвіст”, що виключає удар курком по руці стрільця під час пострілу. На бічних гранях затвора-кожуха CZ P-09 Duty є як задня, так і передня насічка для зручності надсилання патрона в патронник. У передній частині рамки пістолета є напрямні рейкі Пікатінні, згідно стандарту MIL-STD 1913, що дозволяє кріпити на зброю лазерний навіднік або тактичний ліхтар.

Базова модель наших пістолетів SA/DA стандартного розміру. CZ P-09 підходить для стрільців, яким потрібна максимальна точність, максимальна ємність магазину та мінімальна вага зброї. Міцна полімерна рукоятка, армована скловолокном, оснащена змінними задніми ремінцями для регулювання положення кисті та пальців.

В 2013 р. пістолет CZ Р-09 офіційно був визнаний зброєю, яка відповідає вимогам Міжнародної конфедерації практичної стрільби (IPSC-the International Practical Shooting Confederation) в серійному класі.

Специфікації пістолета CZ P09

  • Розміри: 148X37X208 мм
  • Маса (з пустим магазином): 860 грам
  • Калібр: 9х 19
  • Ємність магазину: 19
  • Приціл: світловий:
  • Спусковий гачок: SA/DA
  • Рамка: полімерне з підсиленням скловолокном.

Переможемо!

Senator APC— це канадський бронеавтомобіль, що виготовляється компанією Roshel Defense Solutions з 2019 року.

APC Senator
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM