Wisent 1 MC- машина для прориву мінних полів

Wisent 1 MC- машина для прориву мінних полів

01.02.2023 Off By Garagepeppers

Незабаром на озброєнні ЗСУ з’являться німецькі бронемашини, призначені для прориву мінних полів- Wisent 1, які будуть поставлені компанією FFG (FLENSBURGER FAHRZEUGBAU GmbH).

Wisent 1- це машина для прориву мінних полив. Назва, доречі походить від назви європейського бізона. Британська компанія Pearson Engineering, встановить на німецький Wisent 1MC повнорозмірні мінні відвали. Замовлення на постачання бронемашин було розміщено та оплачено урядом Німеччини.

Wisent 1 походить від машини, відомої як Armoured Recovery Vehicle 2000 або ARV 2000. По суті, це машина заснована на модифікованому корпусі основного бойового танка Leopard 1 зі знятою баштою і вона може вміщати різні системи залежно від призначення. Існує три типи машин для прориву мінних полів: Wisent 1 MC, AEW та ARV.

WiSENT 1 AEV

Wisent1 AEV 

Габарити та трансмісія

  • Вага: 44,5 т
  • Довжина: 8200 мм
  • Ширина: 3460 мм
  • Висота: 2950 мм
  • Трансмісія: автоматична, 4+2 передачі

Захист та оснащення

Балістичний захист від мін відповідно до стандарту НАТО STANAG 4569 рівня 5 і рівня 3 забезпечує найкращу безпеку для екіпажу в кризових зонах. Опція включення додаткових модулів броні забезпечує конфігурацію безпеки залежно від місії. 

Стандартна система пожежогасіння забезпечує більшу безпеку під час роботи. Крім того, ця машина розроблена для розміщення спеціальної системи камер, а також підвісної бойової станції. У ящику для зберігання на даху можна зберігати спеціальні інструменти та інше обладнання для негайного використання.

Машина для розмінування також оснащена системою розмітки смуг, яка дозволяє наступним військам безпечно проходити через розчищені поля.

Wisent 1 ARV

Особливості передачі Україні та оператори Wisent 1

ЗСУ отримає версію Wisent 1MC до кінця 2023 року. Обсяг партії тримається виробником у секреті. Водночас на веб-ресурсі уряду Німеччини зазначено, що ЗСУ отримають 42 машини для розмінування.

Україна стане другим оператором цієї машини після Данії. На озброєнні армій ОАЕ, Катару, Норвегії, Угорщини та Канади перебувають бронемашини Wisent 2, що отримали модифікований корпус Leopard 2.

Всі фото: FFG.

Cтрілецька зброя

Моделі компанії Česká Zbrojovka- CZ P-07 і CZ P-09 відомі в усьому світі своїм зручним і простим управлінням, високою точністю при швидкій стрільбі і абсолютною надійністю.

Пістолет CZ P09

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM