Wisent 1 MC- машина для прориву мінних полів

Wisent 1 MC- машина для прориву мінних полів

01.02.2023 Off By Yurii Vyhranenko

Незабаром на озброєнні ЗСУ з’являться німецькі бронемашини, призначені для прориву мінних полів- Wisent 1MC, які будуть поставлені компанією FFG (FLENSBURGER FAHRZEUGBAU GmbH).

Wisent- це машина для прориву мінних полив. Назва, доречі походить від назви європейського бізона. Британська компанія Pearson Engineering, встановить на німецький Wisent 1MC повнорозмірні мінні відвали. Замовлення на постачання бронемашин було розміщено та оплачено урядом Німеччини.

Wisent 1 походить від машини, відомої як Armoured Recovery Vehicle 2000 або ARV 2000. По суті, це заснована на модифікованому корпусі основного бойового танка Leopard 1 зі знятою баштою, вона може вміщати різні системи залежно від ролі.

Типи бронемашин Wisent

  • Wisent 1 MC
  • Wisent 1 AEW
  • Wisent 1 ARV
WiSENT 1 AEV

Wisent1 AEV 

Габарити та трансмісія Wisent 1 MC

  • Вага: 44,5 т
  • Довжина: 8200 мм
  • Ширина: 3460 мм
  • Висота: 2950 мм
  • Трансмісія: автоматична, 4+2 передачі

Захист та оснащення Wisent 1 MC

Балістичний захист від мін відповідно до стандарту НАТО STANAG 4569 рівня 5 і рівня 3 забезпечує найкращу безпеку для екіпажу в кризових зонах. Опція включення додаткових модулів броні забезпечує конфігурацію безпеки залежно від місії. 

Стандартна система пожежогасіння забезпечує більшу безпеку під час роботи. Крім того, WiSENT 1 розроблений для розміщення спеціальної системи камер, а також підвісної бойової станції. У ящику для зберігання на даху можна зберігати спеціальні інструменти та інше обладнання для негайного використання.

Wisent 1 MC оснащений системою розмітки смуг, яка дозволяє наступним військам безпечно проходити через розчищені поля.

Wisent 1 ARV

Особливості передачі Україні та оператори Wisent 1

ЗСУ отримає версію Wisent 1MC до кінця 2023 року. Обсяг партії тримається виробником у секреті. Водночас на веб-ресурсі уряду Німеччини зазначено, що ЗСУ отримають 42 машини для розмінування.

Україна стане другим оператором Wisent 1 після Данії. На озброєнні армій ОАЕ, Катару, Норвегії, Угорщини та Канади перебувають бронемашини Wisent 2, що отримали модифікований корпус Leopard 2

Всі фото: FFG.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

Переможемо!

Senator APC— це канадський бронеавтомобіль, що виготовляється компанією Roshel Defense Solutions з 2019 року.

APC Senator
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM