Лінійка GLOCK Slimline MOS G43X MOS та G48 MOS

Лінійка GLOCK Slimline MOS G43X MOS та G48 MOS

07.09.2022 Off By Garagepeppers

Нова лінійка GLOCK Slimline MOS поєднує в собі легендарну надійність GLOCK, ергономіку та зручний тонкий силует для щоденного носіння. А модульна оптична система MOS (Modular Optic System)роблять ці пістолети вашим ідеальним "тактичним" партнером.

Всі моделі лінійки GLOCK Slimline MOS G43X MOS та G48 MOS мають наступні особливості:

  • Конфігурація модульної оптичної системи GLOCK (MOS) дає можливість спростити монтаж популярних оптичних прицілів.
  • Монтажна рейка GLOCK Slim. Рамка має інтегровану напрямну перед спусковою скобою. Це дозволяє монтувати аксесуари, такі як тактичні ліхтарі та лазери
  • Ексклюзивне покриття від компанії GLOCK– nDLC. Покриття nDLC підвищує захист від корозії та подряпин і покращує здатність пістолета працювати в несприятливих умовах. Це покриття забезпечує такий же міцний захист, як і в моделях GLOCK Gen5. 
  • Тонка рама з фронтальною серейтерною насічкою FS. Міцна і легка полімерна рама пістолетів GLOCK поглинає віддачу завдяки амортизаційним характеристикам полімеру.
  • Видимий і відчутний індикатор як частина екстрактора, щоб показати стрілку, чи є патрон у патроннику.
  • Розміри стандартного цілика GLOCK були зменшені, щоб відповідати тонкому профілю.
  • Ствол GLOCK Marksman Barell (GMB). Ці стволи мають покращений багатокутний профіль із закрученням праворуч і невеликим нарізним профілем по обидва боки від основного багатокутного поля.
  • Висока місткість магазину slim 01 на 10 патронів Luger 9 мм.
  • Більш плавне натискання на спусковий гачок.
  • Реверсивний фіксатор магазину. Повністю функціональний важіль затвора зупиняє затвор у задньому положенні після вистрілу останнього патрона в магазині.

В лінійці GLOCK Slimline доступні наступні колектації:

Рефлекторна оптика GLOCK (MOS) дозволяє дивитися крізь прицільну сітку, фокусуватися на цілі та вирівнювати точку. Тонка конструкція дозволяє оптичному прицілу бути ближче до лінії прицілу стрільця та усуває потребу у високих резервних прицілах, забезпечуючи видимість стандартних прицілів GLOCK через лінзу компактної оптики.

Завдяки підвищеній точності, швидшому вловленню цілі та універсальності пістолети GLOCK з системою MOS стають дедалі популярнішими для дому та самооборони та є ідеальним варіантом для операцій у обмеженому просторі.

Приціл Glock RMSc
Приціл Glock RMSc
Glock G43X MOS
Glock G43X з системою MOS

Всі фото: Glock

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM