Спадкоємець Ferrari увійшов до списку найбагатших людей світу на тлі росту акцій компанії

Спадкоємець Ferrari увійшов до списку найбагатших людей світу на тлі росту акцій компанії

15.02.2023 Off By Garagepeppers

П’єро Феррарі- спадкоємець Ferrari увійшов до списку найбагатших людей світу.

Статки П’єро Феррарі зросли до 5,6 мільярдів доларів, оскільки акції виробника суперкарів, заснованого його покійним батьком, торгуються майже з рекордним приростом.

Минулого року П’єро Феррарі запровадив план спадкоємства, щоб зберегти багатство, яке його родина накопичила за останні сім десятиліть, будуючи суперкари Ferrari, з логотипом гарцюючого вороного коня. І зараз, коли він готується передати свої мільярди, його статок тільки збільшується.

77-річний П’єро нещодавно вперше увійшов до числа 500 найбагатших людей світу. Це обумовлено тим, що традіційно Ferrari купують заможні покупці, які менше постраждали від наслідків COVID, зростання інфляції та підвищення процентних ставок.

Акції італійського автовиробника з Маранелло торгуються біля рекордно високих значень після того, як результати продажів автомобилів Ferrari за рік перевершили всі очікування. А компанія підвищила свій прогноз на 2023 рік через високий попит на високорентабельні моделі, такі як новий кросовер Purosangue за 390 000 євро (418 000 доларів).

ferrari purosangue

Ferrari Purosangue. Фото: Ferrari.

Виробник також знаходиться в тренді екологічних транспортних засобів і планує представити свій перший повністю електричний Ferrari у 2025 році.

П’еро Феррарі зараз має чистий капітал розміром у 5,6 мільярдів доларів, володіючи приблизно 10% акцій виробника суперкарів, що робить його 467-ю найбагатшою людиною у світі згідно з індексом мільярдерів Bloomberg.

П’єро Феррарі вперше став мільярдером у 2015 році після первинного розміщення акцій біржі в Нью-Йорку. З тих пір акції компанії Ferrari зросли більш ніж на 400%, а також збільшили статок династії мільярдерів Аньєллі, найбільшого акціонера Ferrari (24% акцій), які володіють ними через холдингову компанію Exor NV. 

П’єро успадкував свою частку Ferrari від свого батька Енцо Феррарі, який помер у 1988 у віці 90 років. П’єро, віце-президент Ferrari з 1988 року, також володіє часткою в італійському виробнику розкішних яхт Ferretti Group і є головою фірми з інженерних послуг HPE COXA. 

Раніше він заявляв, що не планує продавати свій холдинг Ferrari- його найбільший актив — і в грудні створив сімейний траст, щоб управляти ним для своїх нащадків. Він зберігає контроль над акціями протягом всього свого життя.

ЦИТАТА

Enzo Ferrari

“Коли чоловік говорить жінці, що любить її, він насправді просто її хоче. Єдина справжня любов в цьому світі – це любов батька до свого сина”.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM