GM не випускатиме конкурента Ford Bronco

GM не випускатиме конкурента Ford Bronco

15.02.2023 Off By Garagepeppers

Якщо ви чекаєте, що General Motors випустить конкурента нинішньому Ford Bronco, у мене для вас погані новини. GM не випускатиме онкурента Ford Bronco.

У той час як Bronco успішно продається, а конкурент Jeep Wrangler залишається яскравою плямою для Stellantis, Ройсс сказав, що він не зацікавлений у розробці та запуску їх конкурента. Запуск конкурента Bronco зараз змусить GM наздоганяти своїх конкурентів у Детройті.

 

“Я не збираюся робити Bronco. Принаймні, не на двигуні внутрішнього згоряння.”

Марк Ройс, президент GM.

Ройс також висловив занепокоєння щодо впливу нового позашляховика на показники корпоративної середньої економії палива (CAFE) GM, стверджуючи, що Ford змушений продавати такі автомобілі, як гібридний пікап Maverick, щоб збалансувати велику кількість не електрифікованих моделей в поточній лінійці. І він не хоче поставити GM в таке ж становище.

Ford Bronco

Ford Bronco. Фото: Internet.

Це не означає, що GM виходить з гри. В інтерв’ю The Drive Ройсс не відкидав ідею електричного позашляховика. GM вже заявив про цю ідею з GMC Hummer EV, який базується на наборі компонентів Ultium, який автовиробник планує використовувати для широкого спектру електромобілів своїх брендів.

Повідомляється, що GM обдумує модель Hummer середнього розміру, яка, ймовірно, буде кращим конкурентом Bronco, ніж поточний Hummer EV.

ЦИТАТА

Henry Ford

“Пам’ятай, що Бог створив людину без запасних частин.”

Henry Ford

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM