Urus б’є рекорди з продажу серед моделей Lamborghini

Urus б’є рекорди з продажу серед моделей Lamborghini

14.02.2023 Off By Garagepeppers

Позашляховик Lamborghini Urus, випуск якого розпочався у 2018 році, подолав позначку у 20 тис реалізованих авто. Urus- офіційний рекордсмен компаніїї за швидкістю продажів.

Запуск Urus був успішним настільки, що компанії довелося збільшити свої виробничі потужності вдвічі – з 80 тис кв м до 160 тис кв м. Компанія також найняла додатково 500 співробітників, щоб задовольнити стабільно високий попит на позашляховик.

2021-го року, її продажі подолали психологічну позначку 15 тис екземплярів, а в червні 2022 — уже 20 тис.

Ювілейний двадцятитисячний Urus вже готується до відправки до Азербайджану, де він має зустрітися зі своїм власником. Компанія оприлюднила фото цього екземпляра, що має чорні гальмівні супорти та панорамний дах. Він виконаний в новому ефектному відтінку Viola Mithras.

Раніше ми вже повідомлялі те, що Ferrari збільшувала свої доходи швидше, ніж поставки автомобілів, і її чистий дохід за 2022 рік склав 5,095 мільярда євро (приблизно 5,5 мільярда доларів), що на 19,3% більше, ніж у попередньому році. Це призвело до чистого прибутку в 939 мільйонів євро (1,022 мільярда доларів), що також було рекордом Ferrari.

У Ferrari заявили, що поставки зросли в усіх географічних регіонах. Найбільше зростання спостерігалося в Китаї, де продажі зросли на 72,6% порівняно з попереднім роком. В Північній і Південній Америці також спостерігалося значне зростання – на 21,8% порівняно з попереднім роком.

ЦИТАТА

Ferrucchio Lamborghini

“Коли припиняєш працювати- починаєш помирати.”

Ferruccio Lamborghini

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM