Ferrari Monza- новий автошедевр за мотивами гоночних моделей 50-х років

Ferrari Monza- новий автошедевр за мотивами гоночних моделей 50-х років

21.09.2018 Off By Garagepeppers

Ferrari продовжує розбурхувати уяву шанувальників марки, випустивши унікальний спорткар за мотивами класичних моделей «стайні» 50-х років.

Компанія провела світову прем’єру двох своїх унікальних новинок – моделей Monza SP1 і Monza SP2, відповідно одномісним і двомісним спорткарів.

Ferrari SP 1 та SP2 будуть випущені обмеженою серією і представлені в рамках нової лінійки марки – Icona. Monza поєднує в собі класичний дизайн 50-х років і сучасні технології. У Ferrari стверджують, що натхненням для моделі стали гоночні моделі, зокрема 166 ММ 1948 року.

Ferrari Monza SP 2
Ferrari Monza SP 2

Обидва автомобілі мають аналогічний дизайн, з тією лише різницею, що SP2 – це двомісний спорткар, а SP1 призначена виключно для однієї людини, щоб запропонувати водієві воістину унікальний досвід водіння за кермом. І з цим складно посперечатися, враховуючи, що дизайном Monza мало хто може конкурувати.

Інтер'єр Ferrari Monza
Інтер’єр Ferrari Monza

Головним достоїнством Monza є відсутність лобового скла, щоб надати можливість водієві отримати ті ж відчуття, що переживають за кермом гонщики Формули-1. При цьому Ferrari стверджує, що розробило спеціальну систему Virtual Wind Shield, яка інтегрована в кузов над панеллю приладів і повинна допомогти відхиляти надмірну кількість повітряного потоку, задля збереження комфорту водіння.

Обидва боліди будуть оснащені 6,5-літровим класичними для марки V12.  За запевненням компанії, це будуть найпотужніші двигуни, коли- небудь побудовані Ferrari. Вони зможуть видавати 799 кінських сил потужності і 719 Нм крутного моменту, що дозволить боліду розганятися до 100 к / год всього за 2,9 секунди, до 200 км / год за 7,9 секунди. А якщо у водія вистачить сміливості, він зможе розігнати Monza до більш ніж 300 км за годину.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM