Enrico Nardi та його знамениті рульові колеса.

Enrico Nardi та його знамениті рульові колеса.

21.09.2018 Off By Garagepeppers

“Сьогодні, як і в минулому, насправді важливим є пристрасть та впевненість у наших продуктах, ідеальне поєднання технології та якості … натуральні та технічно досконалі матеріали. Любов до деталей, адже кожне наше кермо виключно ручної роботи. Традиції та інновації – це новий спосіб насолодження від кермування”.

Enrico Nardi

Enrico Nardi займає легендарне місце в історії автомобілів. Його історія неймовірно інтригує і переплітається з життям деяких знаменитих персонажів світу автомобілебудування та автоспорту.

Енріко Нарді був інженером з чудовою інтуїцією і відмінним практичним чуттям. Він застосовував свій неймовірний талант у всьому, що тим чи іншим чином було пов’язано з автомобілями, які давали йому можливість зустрітися з такими найбільшими піонерами автомобільної індустрії, як Vincenzo Lancia, одним з перших людей, які повірили в амбіції Enrico Nardi. Він був зацікавлений в роботі з Enrico, довіряючи йому з кожним разом все більш важливі обов’язки і завдання, починаючи з тестового пілота і закінчуючи тим, що він став близьким другом і довіреною особою Vincenzo Lancia.

Enrico Nardi за кермом Lancia Aurelia
Enrico Nardi за кермом Lancia Aurelia. Photo: Internet.

В 1937 році Enrico Nardi переїхав в Модену і став першим тестовим пілотом Ferrari, а потім і бізнес консультантом. В 1946 році заснував спільно з гонщиком з Риму Renato Danese компанію, названу “ND”, яка будувала прототипи та гоночні автомобілі.

Nardi- Danese 1947 року випуску

В 1958 році Enrico Nardi відновив співпрацю з Enzo Ferrari, який завжди приділяв велику увагу до деталей своїх автомобілів. Тому автомобілі Ferrari також комплектувались свого часу кермом Nardi.

Невичерпна пристрасть Nardi до всього чотириколісного і його великий талант змусили його рухатися до кар’єри в якості бізнесмена з різноманітною і оригінальною лінійкою продукції, спочатку втіленої в автомобілях і запчастинах, а потім, трохи пізніше, в його рулях, знаменитих на весь світ.

Через два роки після смерті Enrico Nardi, торгова марка Nardi була куплена компанією Personal і, в 1990 році, Nardi Italia S.p.A. була заснована в якості абсолютно автономною компанії, розташованої в Abbiate Guazzone – Tradate (Varese) – Італія.

На сьогоднішній день продукція підрозділяється по двом маркам на спортивні рулі Personal і класичні керма Nardi. Ці дві торгові марки, протягом багатьох років, є вибором таких важливих автомобільних виробників, як Ferrari, Lancia, Audi, Maserati, Lamborghini, Rolls-Royce, Jaguar, Lotus, TVR, McLaren, Volkswagen, Abarth і BMW.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM