GM інвестує 854 млн. в розробку нового V8

GM інвестує 854 млн. в розробку нового V8

23.01.2023 Off By Garagepeppers

Продовжуючи інвестувати мільярди доларів у нові виробничі потужності для постачання акумуляторів для майбутньої лінійки електричних двигунів, General Motors залишається відданим своїм V-8 і навіть оголосив про розробку нового малоблокового V-образного двигуна шостого покоління. У п’ятницю автовиробник оголосив, що інвестує 854 мільйони доларів у чотири виробничі потужності в США, щоб підготувати їх до виробництва компонентів для нового small block.

Основна частина інвестицій піде на завод Flint Engine Operations у Мічигані, яка збиратиме V-8 і ключові компоненти, такі як блок і кривошип, а також виконуватиме механічну обробку головок.

У GM заявили, що анонс нового V-8 допоможе зміцнити бізнес повнорозмірних вантажівок і позашляховиків, що вказує на те, що двигун розроблений переважно для цих типів транспортних засобів.

Нинішнє сімейство невеликих блоків п’ятого покоління GM було випущено в 2013 році та включає такі двигуни, як 6,2-літровий V-8 LT2, який дебютував у C8 Chevrolet Corvette Stingray, а також 6,2-літровий V-8 LT5 з наддувом, який приводив у дію C7 Corvette ZR1.

Жодних подробиць щодо малого блоку шостого покоління не було надано під час оголошення про виробництво в п’ятницю, хоча є чутки, що він включатиме певну форму технології дезактивації циліндрів, що економить паливо.

При цьому GM також заявив, що залишається відданим повністю електричному майбутньому.

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM