Огляд пікапу GMC Sierra Denali 2019

Огляд пікапу GMC Sierra Denali 2019

25.09.2018 Off By Garagepeppers

У всьому світі спостерігається швидкий ріст  популярності розкішних повнопривідних вантажівок і повнорозмірних пікапів.  Не обійшло стороною це віяння і компанію GMC. За минулий рік більше 30% від загального обсягу продажів GMC припало саме на преміум-клас Denali. І це незважаючи на більш високий цінник по відношенню до аналогічних моделей європейських брендів. Тому GMC Sierra Denali стає флагманським повнопривідним пікапом і найважливішим напрямком розвитку компанії в 2019 році.  Цей пікап точно не попаде на український ринок офіційно, але може зацікавити поціновувачів цього типу авто в якості альтернативи звичним для нас брендам. Все ж таки це “чистокровний” американський пікап. Тому я вирішив зробити огляд новинки 2019 року GMC Sierra Denali.

Більше і більше

Sierra Denali 2019 року стане в усіх відношеннях більше свого попередника. У чотирьохдверному кузові це особливо відчутно тим, хто сидить на задньому сидінні – простір для ніг збільшено мінімум на 76 мм в порівнянні зі «однолітками» по класу Ram і Ford.

«Доопрацьована» Sierra Denali одержить ще більш міцну і одночасно легку раму вагою 489 кг замість колишніх 652 кг. Завдяки новій рамі збільшилася колісна база, а разом з нею і вантажний відсік, який тепер вміщує до 907 кг корисного вантажу.

2019 GMC Sierra Denali. Photo: Internet.

Іншою особливістю, можна навіть сказати інновацією, представленою лише на моделі 2019 року, є її великий набір функцій, що включає не тільки допомогу при буксируванні, перестроюванні і вирівнюванні кузова при кренах, але також і можливість протестувати кожен її елемент за допомогою додатка для смартфона або на екрані штатної інформаційно-розважальної системи.

Екстер’єр

Що стосується екстер’єру то Sierra Denali зразка 2019 року буде повністю в традиції «класичних» американських пікапів. Тут все “по правильному”: масивні грати радіатора, купа хромованих елементів стайлінгу і «м’язисті форми» кузова.

Вантажний відсік для кращої довговічності покритий шаром вуглецевого волокна. Задні двері кузова- багатофункціональні.  

Двигун

Базовим силовим агрегатом GMC Sierra Denali 2019 служить 5,3- літровий V8 блок потужністю 355 к.с. Доступним також буде V8 на 6,2 літра (420 к.с і 624 Нм крутного моменту). Обіціяють також дизельний V6. Кожен з цих двигунів буде оснащуватися 10-ступінчастою автоматичною трансмісією.

Інтер’єр

Але з точки зору матеріалів інтер’єру, цей варіант пікапу навряд чи вище свого попередника. У салоні збереглася велика кількість шкіри, сірого і чорних пластиків. Лише невеликі вставки на дверях з деревини вказують на преміальність моделі.


GMC Sierra Denali. Photo: Internet.

Інтер’єри максимальних комплектацій RAM 1500 і навіть Ford F-150 набагато розкішніші.

Ціна

На північно- американському ринку Sierra Denali коштуватиме близько 70 тис. доларів.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM