Hyundai обіцяє залишити кнопки в своїx автомобілях

Hyundai обіцяє залишити кнопки в своїx автомобілях

25.03.2023 Off By Garagepeppers

Hyundai вважає кнопки одним з найкращих рішень, оскільки вона пообіцяла і надалі використовувати реальні фізичні кнопки в своїх автомобілях.

Сенсорні екрани та сенсорні елементи керування захопили світ автомобільного дизайну інтер’єру, оскільки автовиробники прагнуть створювати автомобілі відповідно до передових технологій і тенденцій. Однак, як виявилося, іноді старі способи виявляються найкращими. Hyundai, безумовно, так вважає, оскільки вона пообіцяла використовувати реальні фізичні кнопки в майбутніх продуктах.
Санг Юп Лі, глава дизайну Hyundai, під час презентації нового Hyundai Kona підтвердив прихильність компанії кнопкам.

Корейський автовиробник прийняв таке рішення з міркувань безпеки. «Останні кілька років ми досить активно використовували фізичні кнопки. Для мене кнопки, пов’язані з безпекою і вони повинні залишатись жорсткими клавішами», – сказав Санг Юп Лі.

І цей підхід до дизайну інтерєру має багато сенсу. У деяких сучасних автомобілях для налаштування гучності чи клімат-контролю може знадобитися доволі глібоке занурення в меню на сенсорному екрані або відволікання уваги водія, пид час руху, для пошуку сенсорного керування на приладовій панелі. Для порівняння, тактильний зворотний зв’язок справжніх кнопок, циферблатів і перемикачів дозволяє водіям не зводити очей з дороги.
При цьому Лі натякнув, що хоча це є пріоритетом для Hyundai сьогодні, все може змінитися в майбутньому. Зокрема, компанія, ймовірно, більше зверне увагу на використання сенсорного керування, коли автономне водіння стане мейнстрімом. 

Сенсорні екрани та сенсорні елементи керування справді запропонували автовиробникам багато спокус. Вони дозволяють керувати великою кількістю функцій за допомогою компактного змінного інтерфейсу. Кілька сенсорних елементів керування та сенсорний екран також можуть бути дешевшими та легшими у застосуванні, ніж розміщення кнопок по всій приладовій панелі. Крім того, деякий час вони були ознакою того, що автовиробник іде в ногу з часом.

Але за минуле десятиліття люди втомилися від таких новинок. Сенсорне керування, загалом, менш чутливе та менш практичне, ніж прості кнопки з минулого. Hyundai чітко визначила, що підхід старої школи найкраще підходить для її власних інтер’єрів, і вона не боїться про це сказати.

ЦИТАТА

Walter Chrysler

“Реальний ключ до успіху криється в правильному застосуванні ентузіазму”.

Walter Chrysler
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM