I Vision Dee- новий концепт BMW

I Vision Dee- новий концепт BMW

05.01.2023 Off By Yurii Vyhranenko

BMW працює над своєю платформою електромобілів наступного покоління під кодовою назвою Neue Klasse, що з німецької означає «новий клас», і автовиробник представив деякі цифрові аспекти платформи за допомогою концепту BMW i Vision Dee.

I Vision Dee, представлений у середу перед офіційним дебютом у четвер на виставці CES 2023 у Лас-Вегасі, — це компактний седан, створений, щоб підкреслити зростаючу важливість оцифрування та зв’язку в автомобілях. Схожий концепт BMW i Vision Circular був показаний у 2021 році як представлення економіки замкнутого циклу, ще одного основного принципу платформи Neue Klasse.

bmw_I_vision_dee

Dee в назві останнього концепту означає «цифровий емоційний досвід», який водій може відчути завдяки тому, що BMW описує як інтелектуальні, майже людські можливості цифрових систем, що розробляються для платформи Neue Klasse. Конкретні функції можуть бути такими простими, як персоналізоване вітальне повідомлення щоразу, коли водій сідає в автомобіль, до чогось більш складного, як-от фари та решітка радіатора з використанням інтелектуального освітлення для створення виразу обличчя.

У концепті i Vision Dee проекційний дисплей займає всю ширину лобового скла. BMW підтвердила, що ця функція буде пропонуватися в автомобілях на платформі Neu Klasse. HUD служить основним інтерфейсом для водія. Платформа Neue Klasse розробляється з самого початку для електричних силових агрегатів. Спочатку BMW планувала замінити поточні платформи UKL і CLAR, підтримуючи двигуни внутрішнього згоряння в різних гібридних конфігураціях, але від цього плану відмовилися. Однак платформа буде здатна підтримувати водневий паливний елемент.

bmw_i-vision-dee

Нова платформа дозволить інженерам змінювати довжину колісної бази, щоб відповідати різноманітним стилям кузова, а транспортні засоби на основі платформи матимуть більш аеродинамічний дизайн, щоб допомогти максимально збільшити запас ходу. У результаті пропорції відрізнятимуться від минулих не лише щодо аеродинаміки, але й для збільшення внутрішнього простору. 

Ця платформа також використовуватиме електродвигун шостого покоління BMW та технологію акумулятора, яка обіцяє покращену потужність та ефективність. Акумулятор матиме нову конструкцію циліндричних елементів (замість поточної конструкції призматичних елементів), і разом з іншими вдосконаленнями має призвести до збільшення запасу ходу на 30% порівняно з поточними акумуляторами BMW.

ЦИТАТА

Bruce McLaren

“Я хочу робити свою роботу так добре, наскільки це можливо. Навіть якщо доведеться померти заради неї, смерть не буде марною. Життя вимірюється не прожитими роками, а досягнутими результатами.”

Bruce McLaren

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM