Kyrö Dark Gin- один з найнезвичайніших джинів з Фінляндії

Kyrö Dark Gin- один з найнезвичайніших джинів з Фінляндії

05.01.2023 Off By Garagepeppers

Схоже на те, що в Фінляндії всі найкращі ідеї народжуються в сауні. Ідея створення власної дистелії народилась в сауні, в колі пятьох друзів, після кілької келихів віскі.

Міцні алкогольні напої дуже люблять в сніжній та холодній Фінляндії. Та ніхто не займався його виробництвом. Чому б не почати, вирішили друзі і як не дивно, втілювати ідею в життя вони почали вже наступного ранку.

Місце для нової винокурні було вибрано в місті Ісонкіре, в прекрасній старій будівлі, де колись вироблявся найвідоміший сир в країні. Це недалеко від міста, яке дало свою назву першому джину Napu.

Kyro-Distillery-Company

Крім перегонки власного віскі друзі вирішили зробити і джин за власним смаком. Це дало початок народженню всесвітньо відомій дистилії з Фінляндії “Kyrö Destillery Company”. А одним з перших успіхів було отримання нагородит “The World’s Best Gin for Gin & Tonic” на виставці International Wine & Spirit Competition (IWSC) в 2015 році.

KYRO-Gin

Kyrö Dark Gin народився в Фінляндії, тому не дивно, що він отримав натхнення від суворих погодніх умов цієї північної країни.

Kyro-Barrell-Storage

 

В цьому приміщенні зберігаються бочки з віски та джином Kyrö. Photo: Kuvio.

В основі Kyrö Dark Gin- фінське цільнозернове жито та 17 ретельно відібраних спецій та рослин. Отриманий ароматичний джин витримується в невеликих бочках протягом 3-12 місяців, виготовлених вручну з найтонших американських білих дубів. Це зберігання з дубової бочки надає джину його прекрасний золотисто-жовтий колір. Джин містить 42,6% спирту.

Kyro-Dark-Gin

Смак характеризується ароматом дубових бочок, жита, спеціями та апельсиновими ароматами. Помітно також тонкі нотки меду і перцю.
Назву Коскуе стосувалося невеликого містечка, розташованого в тому ж регіоні, що і винокурня, у фінській Остроботнії.

Kyro Gin Storage

 

А це власне самі бочки Kyrö, виготовлені з амекриканського дуба. Photo: Kuvio.

Ми рекомендуємо насолоджуватися Kyrö Dark Gin чистим з льодом. Він також ідеально підходить для ваших коктейлів, таких як вічний джин і тонік. Вартість за пляшку- 48$.

P.S. Не забувайте, алкоголь за кермом- зло!

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM