Ineos Grenadier- новий суперник для Ford Bronco, Jeep Wrangler та Land Rover Defender

Ineos Grenadier- новий суперник для Ford Bronco, Jeep Wrangler та Land Rover Defender

26.09.2022 Off By Garagepeppers

Міцні позашляховики, орієнтовані на бездоріжжя, такі як Ford Bronco, Jeep Wrangler і Land Rover Defender, незабаром можуть зіткнутися з конкуренцією з боку грізного суперника, розробленого новоспеченим автомобільним підрозділом британського хімічного гіганта Ineos.

Цим претендентом є Grenadier, компактний універсальний позашляховик, створений за моделлю Land Rover Defender попереднього покоління, який з літа виробляється на заводі у Франції. Поставки автомобіля в Європу та на інші ринки почнуться в четвертому кварталі цього року, а Ineos знаходиться в процесі створення дилерської мережі в США.

Infos grenadier

З самого початку розробки автомобіля Ineos наполягала на тому, що ринок США є частиною плану, і минулого літа компанія найняла Грега Кларка, колишнього менеджера з маркетингу Jaguar Land Rover, так і Mercedes-Benz, щоб допомогти розпочати місцеві продажі.

Компанія знаходиться в процесі підписання дилерських центрів, щоб перетворити ці бронювання на продаж. Ineos не хоче використовувати модель прямих продажів, як багато конкуруючих стартапів, а скоріше за все вибере більш традиційну модель дилерства.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM