Перший автомобіль від австрійської мотокомпанії KTM

Перший автомобіль від австрійської мотокомпанії KTM

09.09.2022 Off By Garagepeppers

KTM- австрійський виробник, найбільш відомий своїми мотоциклами, показав свою першу чотириколісну модель, розроблену для доріг загального користування.

Новий KTM X-Bow GT-XR, який був показаний у вівторок, бере свій початок від оригінального трекового автомобіля X-Bow KTM, випущеного в 2008 році, але ще більш тісно пов’язаний з гоночним автомобілем X-Bow GT2, випущеним у 2020 році.

Серцем автомобіля є монокок із вуглецевого волокна, яке, як стверджує KTM, має одне із найвищих показників жорсткості на кручення серед усіх вуглецевих ванн, що використовуються в дорожніх автомобілях. Вуглецеве волокно також використовується для кузова та салону.

В автомобілі KTM X-Bow GT-XR встановлено 2,5-літрового двигун Turbo-5 від Audi, який встановлено позаду кабіни та приводить в рух задні колеса через 7-ступінчасту автоматичну коробку передач із подвійним зчепленням і диференціалом підвищеного тертя.

Двигун налаштовано на 493 к.с. і 429 фунт-фут крутного моменту, що в автомобілі з такою низькою вагою має призвести до блискучої продуктивності. За даними KTM, час розгону до 100 км/год становить 3,4 секунди, а максимальна швидкість становить 280 км/год.

Автомобіль стандартно оснащений 19-дюймовими передніми та 20-дюймовими задніми колесами від OZ Racing, які взуті в шини розміром 235/35 та 295/35 відповідно. Також до замовлення доступні більші колеса з центральним замком.

Вхід у двомісну кабіну здійснюється через купол у стилі реактивного винищувача з електроприводом, а всередині нього встановлено ковшеподібні сидіння з вуглецевого волокна, оздоблені алькантарою, а також кермо з вбудованою цифровою панеллю приладів. Незважаючи на невеликі розміри автомобіля, у нього все ще є невеликий, але зручний багажник.

Виробництво X-Bow GT-XR здійснюється на заводі KTM у Граці, Австрія, і обмежено 100 одиницями на рік. Ціна стартує з 284 900 євро, а поставки на ринки, де працює KTM, заплановано на 2023 рік.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM