Американський стартап Mullen Automotive придбав стартап Bollinger

Американський стартап Mullen Automotive придбав стартап Bollinger

12.09.2022 Off By Garagepeppers

Mullen Automotive, американський стартап з виробництва електромобілів, придбав контрольний пакет акцій іншого американського електромобільного стартапу Bollinger Motors, щоб розширити свій портфель комерційними автомобілями Bollinger і позашляховиками B1 і B2, орієнтованими на ентузіастів.

Прототип Bollinger B2

Mullen, який планує продавати власні кросовери та спортивні автомобілі, оголосив у четвер про покупку 60% акцій Bollinger за 148,2 мільйона доларів готівкою та акціями. Генеральний директор і засновник Bollinger, Роберт Боллінгер, залишиться генеральним директором своєї однойменної компанії, щоб керувати командою виробництва, сказав Маллен у своєму оголошенні. Автомобілі Bollinger також будуть продовжувати продаватися під брендом Bollinger.

bollinger-b4-chassis-cab
Шассі Bolinger b4

Компанія Bollinger була заснована в 2015 році та вперше викликала широку популярність через два роки, коли представила B1, міцний електричний позашляховик, призначений для бездоріжжя та створений на спеціальному шасі вантажівки класу 3. Незабаром відбувся дебют пікапа B2, за яким, у свою чергу, було представлено фургон, а також окремі шасі та кабіни шасі, розроблені для вантажівок класів 4-6.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM