“LA to LA”- книга про мотоподорож Америкою

“LA to LA”- книга про мотоподорож Америкою

10.08.2023 Off By Garagepeppers

«Мене надихнув Easy Rider, основоположний фільм про двох байкерів у мандрівці, схожій на ту, яку ми збиралися здійснити— від Лос-Анджелес до Нового Орлеана, Tільки без грошей на наркотики, схованих у баку.”

Бронсон Біґелоу

La to LA

В книзі “LA to LA”  розповідається справжня історія двох друзів та їхньої подорожі Америкою на мотоциклах. Це добре розказана історія, їавтором якої є  Бронсон Бігелоу – людина, з чиєю роботою ви, можливо, стикалися раніше, оскільки він є засновником компанії Poet Motors з Нового Орлеана.

Дорожні поїздки, звичайно, не нова концепція, вони існували з тих днів, власне, як з’явились мотоцикли та автомобілі. Перша моторизована подорож відбулася 5 серпня 1888 року, коли 39-річна Берта Бенц поїхала з Мангейма до Пфорцгайму за кермом Benz Patent-Motorwagen з номером 3. І про все це вона нічого не сказала своєму чоловікові, винахіднику автомобіля Карлу Бенцу. І (о Боже) вона не мала дозволу на це відповідних органів. Саме так, першу автоподорож здійснила жінка!

 

La to LA book

Бронсон Біґелоу та Нік Хайнс зібралися разом і проїхали на своїх мотоциклах Сполученими Штатами, подолавши 2727 миль від Лос-Анджелеса до Нового Орлеана. Це правдива історія про пригоди та Америку, яку вони знайшли по дорозі, розказана словами та фотографіями.

Для багатьох з нас мотоподорож це собистий та інтроспективний досвід, який, здається, завжди певним чином змінює нас на краще.

  • Видавництво: ‎ BookBaby (грудень, 2022)
  • Мова: ‎ English
  • Палітурка: ‎ 130 pages
  • ISBN-10 ‏: ‎ 1667869159
  • ISBN-13 ‏: ‎ 978-1667869155
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM