“LA to LA”- книга про мотоподорож Америкою

“LA to LA”- книга про мотоподорож Америкою

10.08.2023 Off By Garagepeppers

«Мене надихнув Easy Rider, основоположний фільм про двох байкерів у мандрівці, схожій на ту, яку ми збиралися здійснити— від Лос-Анджелес до Нового Орлеана, Tільки без грошей на наркотики, схованих у баку.”

Бронсон Біґелоу

La to LA

В книзі “LA to LA”  розповідається справжня історія двох друзів та їхньої подорожі Америкою на мотоциклах. Це добре розказана історія, їавтором якої є  Бронсон Бігелоу – людина, з чиєю роботою ви, можливо, стикалися раніше, оскільки він є засновником компанії Poet Motors з Нового Орлеана.

Дорожні поїздки, звичайно, не нова концепція, вони існували з тих днів, власне, як з’явились мотоцикли та автомобілі. Перша моторизована подорож відбулася 5 серпня 1888 року, коли 39-річна Берта Бенц поїхала з Мангейма до Пфорцгайму за кермом Benz Patent-Motorwagen з номером 3. І про все це вона нічого не сказала своєму чоловікові, винахіднику автомобіля Карлу Бенцу. І (о Боже) вона не мала дозволу на це відповідних органів. Саме так, першу автоподорож здійснила жінка!

 

La to LA book

Бронсон Біґелоу та Нік Хайнс зібралися разом і проїхали на своїх мотоциклах Сполученими Штатами, подолавши 2727 миль від Лос-Анджелеса до Нового Орлеана. Це правдива історія про пригоди та Америку, яку вони знайшли по дорозі, розказана словами та фотографіями.

Для багатьох з нас мотоподорож це собистий та інтроспективний досвід, який, здається, завжди певним чином змінює нас на краще.

Замовити книгу можна тут

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM