Saga Siglar- ніж вікінгів

Saga Siglar- ніж вікінгів

06.08.2023 Off By Garagepeppers

Saga Siglarn- ніж від норвезької компанії Helle Knives, заснований на оригінальних конструкціях ножів вікінгів 1000 літньої давнини.

Це Saga Siglarn норвезької компанії Helle Knives. Він заснований на оригінальних конструкціях ножів вікінгів і був випущений, щоб допомогти зібрати кошти для навколосвітньої експедиції на кораблі вікінгів.

Команда Helle Knives наголошує на тому, що цей ніж призначений лише для досвідчених користувачів через відсутність захисту для пальців і можливість ковзання руки вперед на край леза.

Saga-Siglar

Компанія Helle Knives була заснована в невеликому містечку в норвезьких фіордах в 1932 році двома братами-норвежцями. Вони швидко зробили собі ім’я завдяки виробництву виключно високоякісних лез, і їхня репутація поширилася – спочатку в Норвегії, а потім у Скандинавії та по всьому світу.

Компанія все ще працює за такими ж високими стандартами, тепер нею керують онуки перших засновників, і вони все ще виробляють усі свої товари в Норвегії.

Saga Siglar- ніж вікінгів

Ніж Saga Siglar виготовлений з товстого, потрійного ламінованого леза Helle з вуглецевої сталі та має бочкоподібне дерев’яне рукув’я з берези. Ніж має вузький хвостовик, який проходить через всю ручку та закріплений у традиційному стилі за допомогою ромбовидної шайби.

Кожен із цих ножів постачається з традиційними шкіряними піхвами, призначеними для носіння на шкіряній петлі на поясі. Саме так само, як вікінги носили свої ножі тисячоліття тому.

Довжина ножа становить 110 мм, ширина леза – 3,7 мм, загальна вага 116 г і ціна 134 долари США.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM