Rolls- Royce Droptail Amethyst

Rolls- Royce Droptail Amethyst

29.08.2023 Off By Garagepeppers

Компанія Rolls-Royce показала другий із чотирьох родстерів, відомих як колекція Rolls-Royce Droptail.

Компанія Rolls-Royce пізно ввечері в четвер (24.08.23) показала другий із чотирьох родстерів, відомих як колекція Droptail.

Останнім доповненням до колекції є Rolls-Royce Droptail, натхненням якого став однойменний кристал став автомобіль- Rolls-Royce Droptail Amethyst . При цьому, цей камінь є символічним каменем сіна замовника цього автомобіля.

Автомобіль має не лише фіолетовий відтінок, який переливається на сонці, як аметист, але й невелику кількість каміння, що міститься в конструкції. Їх можна знайти на деяких циферблатах у салоні та навколо основи всествітньо- відомої статуєтки “Spirit of Ecstasy”.

Екстер’єр Rolls-Royce Droptail Amethyst має два відтінки фіолетового. Основа корпусу виконаний у м’якому відтінку з майже сріблястим блиском. Більш глибокий фіолетовий використовується для верхніх частин кузова. Він містить суміш червоних, синіх і фіолетових пластівців слюди, які створюють унікальний колір із металевим блиск.

Rolls-Royce Droptail Amethyst

Як і в попередньому Droptail, відомому як La Rose Noire, для заднього дифузора Rolls-Royce Droptail Amethyst використовується вуглецеве волокно, хоча цього разу з тонким фіолетовим відтінком. Також, як і La Rose Noire, фірмова решітка має дещо згорнутий назад дизайн лопаток із заломом і це дійсно вперше для Rolls-Royce. Унікальним для Rolls-Royce Droptail Amethyst є поєднання матових і полірованих поверхонь для решітки радіатора, що, за словами Rolls-Royce.

Rolls-Royce Droptail Amethyst

Rolls-Royce Droptail Amethyst має жорсткий дах, що знімається. У знятому вигляді кузов має майже монолітну конструкцію, особливо якщо дивитися з профілю. Дерев’яні поверхні зустрічаються скрізь, у тому числі в оздобленні екстер’єру. Спеціально для цієї моделі автомобіля було розроблено новий процес облицювання, у якому кожен лист шпону розміщується догори дном, щоб відкрити текстуру сирої деревини. Кожна частина або вирівнюється пліч-о-пліч у певній послідовності, або під кутом 55 градусів і відображається відповідною частиною навколо центральної лінії. Цей стиль, відомий як “bookmatching”. В якості основної деревини використовується відкритопористий каламандр світлий, запропонований покупцем.

Rolls-Royce Droptail Amethyst

Традіційно для подибного класу авто, Rolls-Royce не розкриває ціну на Rolls-Royce Droptail Amethyst, але вважається, що кожна з чотирьох машин коштує понад 20 мільйонів британських фунтів (приблизно 25 мільйонів доларів). Це більше, ніж коштували попередні Sweptail і Boat Tail. Droptail є набагато амбітнішим проектом. У той час як попередні автомобілі використовували існуючі платформи, Droptail базується на індивідуальному дизайні з використанням конструкції з кількох матеріалів, зокрема вуглецевого волокна.

ЦИТАТА

Frederick Henry Royce

““Візьми найкраще, що існує і зроби його ще кращим.”

Frederick Henry Royce
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM