Lamborghini тестує позашляховий Huracan

Lamborghini тестує позашляховий Huracan

28.07.2022 Off By Garagepeppers

Чутки про позашляховий суперкар від Lamborghini сягають майже десятиліття, але вони перестали бути чутками в 2019 році, коли автовиробник випустив концепт Huracan Sterrato.

 Lamborghini наразі мовчить, щодо планів виробництва концепту, але минулого року були помічені прототипи Huracan з високою підвіскою, і тепер у нас є перші офіційні фотографії того, що, ймовірно, буде серійною версією.

Lamborghini у вівторок опублікувала серію фотографій і відео, на яких зображено Huracan з такими ж розширювачами крил і фарами, що й концепт. Жодних додаткових подробиць, окрім слогану «за межами бетону», оприлюднено не було. Дебют нового варіанту Huracan очікується пізніше.

teaser-for-lamborghini-huracan-sterrato_1

У 2022 році Lamborghini планує випустити чотири моделі: дві на базі Huracan і дві на Urus. Цілком можливо наступною версією буде off-road. Я не здивуюсь, якщо його назвуть Huracan Sterrato, як і концепт.

Торгова марка для імені Sterrato була представлена Lamborghini лише минулої осені. Sterrato- це італійське слово, що означає “бруд”, що вказує на те, що ця модель ідеальна для ґрунтових доріг у стилі ралі. Все більше заможніх покупців шукають суперавтомобіль, на якому можна їздити цілий рік, а також їздити, не боячись серйозних пошкоджень на вибоїнах. Саме тому Porsche саме під таким кутом зору поглядає на 911.

Без сумніву, інші виробники також швидко підхоплять, чи вірогідніше, вже підхопили цю тенденцію, особливо тому, що продажі суперкарів на ринках, що розвиваються, де дорожні умови не завжди найкращі, продовжують зростати.

ЦИТАТА

Ferrucchio Lamborghini

“Коли припиняєш працювати- починаєш помирати.”

Ferruccio Lamborghini

Цей сайт тримається на ентузіазмі каві та бензині. Бажаєте допомогти на каву та бензин?

Щиро вдячні за будь-який внесок. Поповнення монобанки.

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM